Rozchody jsou nepříjemné a někteří z nás to dost špatně nesou. Ale podle toho, kdy se váš ex narodil, se dá alespoň celkem snadno předpovědět, co vás čeká.

Beran

Prostě jste se rozešli. To je vše. Berany to vlastně vůbec nezajímá. Jsou milovníky logiky, takže trávit čas trápením jim vůbec nedává smysl. Prostě jste spolu byli a teď už spolu nejste. Tím to hasne. A kdybyste si to náhodou rozmysleli, zapomeňte na to, že se k vám Beran bude vracet.

Horoskop na dnešní den - Úterý (08-01-2019)

Horoskop na dnešní den - Úterý (08-01-2019)

Nepohněvejte si důležité osoby svou neústupností, sami nedokážete nic.

Doporučené články Číst více

Býk

 Býci si pobrečí, možná se opijí, ale nějaké extrémní šílenství od nich rozhodně neočekávejte. Stabilita je pro ně totiž životně důležitá. A taky vědí, že nakonec bez vás budou šťastnější, než byli s vámi. Dokonce i v případě, že jste mezi sebou měli opravdu výjimečný vztah, po rozchodu budete mít pocit, že jste potkali úplně cizího člověka. Malé varování: Býci sice odpouštějí, ale rozhodně nezapomínají.

Blíženec

 Blíženci jsou v roli ex třetím nejšílenějším znamením zvěrokruhu. Jsou to lidé tisíce tváří, a když jsou v citovém napětí, tak nějak nevědí, co si se všemi těmi protichůdnými povahami, které v sobě mají, počít. Jsou nebezpeční, protože nikdy nelze dopředu odhadnout, jestli vám při dalším setkání podají ruku, shodí vás ze schodů nebo vám sbalí kámošku. Ani oni sami nevědí, co od sebe mají čekat. Takže buďte ve střehu.

Rak

Plynule přecházejí z tichého zoufalství do hysterických záchvatů nenávisti, které vrcholí plánováním pomsty. K té samozřejmě nikdy nedojde. Vlna negativních emocí namířených proti vám se nakonec přetransformuje do nějakého podivného druhu sebelítosti. Jakmile skoncují s litováním, začnou se hned rozhlížet, jestli v moři není náhodou nějaká další ryba (rak?), která čeká na jejich láskyplnou náruč.