Beran

Touha být nejlepší
Berani jsou milovníci konkurenčního boje. Vždy mají touhu dostat se úplně nahoru. Jejich vnitřním démonem je hrozba a strach z toho, že nebudou nejlepší v tom, co dělají. Pamatujte si ale, že vítězství není všechno, na čem v životě záleží. Největší úspěchy v životě přinášejí i neúspěchy.

Býk

Žárlivost
Býci, vaše žárlivost je věc, bez které nemůžete skoro žít. Žárlivost je kořením života, ale někdy i zabijákem, který ve vás neustále vyvolává pochybnosti. Očekáváte to nejhorší a zřejmě jste se v minulosti pořádně spálili. Ale ať je důvod jakýkoli, snažte se nesabotovat štěstí žárlivostí. Vždycky se najde někdo, kdo vás může zranit, takový je ale život. Věřte tomu, že většina lidí vás ale podpoří v dobrém i ve zlém.
 

Tchynin horoskop aneb: je snadné být snachou?

Tchynin horoskop aneb: je snadné být snachou?

Manželova matka bývá hlavní osobou mezi novými příbuznými...

Doporučené články Číst více

Blíženci

Moc řešíte, co si o vás myslí druzí
Blíženci mají tendenci být jedním z nejpovrchnějších znamení zvěrokruhu. Proto často investují až moc energie do přemítání o tom, co si o nich myslí okolí. To jim brání v tom, aby dali volný průchod autentičnosti. Kvůli tomu jsou taky úzkostní, což negativně ovlivňuje každou část jejich života. Pamatujte si, že je lepší být prvotřídní verzí sebe sama než druhou někoho jiného. Navíc, většina lidí je tak zaneprázdněná, že nemají čas dávat vám neustále zpětnou vazbu o tom, co děláte nebo co byste měli dělat.