Chcete získat určitého člověka, nebo už jste ho získali a rádi byste ho udělali šťastným? Zjistěte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil a přečte si, jakého partnera k životu potřebuje.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou nezávislí a důvěřiví. Ve vztahu hledají rovnost, chtějí stejně nezávislého a sebevědomého partnera, jako jsou oni sami. Rozhodně nemají potřebu chodit s někým, kdo se o sobe kompletně nedokáže postarat.

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býkům chvíli trvá, než si k někomu vybudují důvěru. Nebudete to mít snadné, měli byste být trpěliví. Když se vám podaří dostat k Býkovi velmi blízko, stojí to za to. Jde o nejvěrnější znamení zvěrokruhu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci rádi komunikují. Pokud se k nim budete chtít dostat blíže, bedlivě je poslouchejte a často s nimi o něčem mluvte. Potrpí si na romantická gesta. Překvapte je občas nějakými maličkosti, aby věděli, že je milujete.