Rak

Raci jsou citlivé duše, s níž se ne vždy lehce žije. Není tedy překvapením, že spoléhají na svůj vnitřní hlas, aby je po většinu času vedl. Jen občas měli zvážit přistoupit k problému či výzvě i racionálně, protože ne všichni mají tak silnou intuici jako oni, což může předejít napětí jak ve vztazích, tak v práci.

Lev

Lvi jsou svoje vnitřní pocity dokážou vnímat velmi dobře, ale někdy těžce nesou, když druhá strana nereaguje stejně. Mívají tendenci jednat sobecky, proto je dobré, když se někdy zastaví a pokusí naslouchat nejen svému srdci, ale i hlasu druhých.

Temná stránka osobnosti podle znamení! Jak se s ní poprat?

Temná stránka osobnosti podle znamení! Jak se s ní poprat?

Světlá a temná stránka naší osobnosti z nás dělá to, kým jsme, a určuje naši povahu i to, jak budeme žít naše životy. Proto je důležité pochopit, přijmout i využít naši temnou stránku bez pocitu, že ji musíme popřít či ignorovat.

Doporučené články Číst více

Panna

Panny dokážou velmi dobře vnímat svoje emoce a intuici, ale obvykle je začnou až moc analyzovat, což je chyba, která je brzdí v rozhovodání. Nemějte strach důvěřovat svému vnitřnímu hlasu, vždyť se znáte líp než kdokoli jiný.