Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým systémem než moderní západní astrologické školy. Jeho předpovědi proto vycházejí nejen z polohy Slunce v dané době, v úvahu se bere i Luna.

24. 1. – 5. 2. Shravan, symbol opice

V této roční době se narodili chytří, někdy geniální lidé, nikdy nepodlehnou iluzi, vidí i to, co je skryté. Pomáhají lidem v těžkých časech hájit jejich práva. Často proto vstupují do řad různých asociací a svazů. Působí jako chladné lhostejné osoby, ale to je jen zástěrka, maska, pod kterou se skrývá citlivá, sentimentální duše.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (01-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (01-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

6. 2. – 18. 2. Dhanista, lvice

Lidé patřící sem mají charisma a jsou důslední z hlediska rozvoje ducha a materiálních věcí, jsou výmluvní, stejnou sílu mají jejich slova i skutky, mají také pozorný postoj k partnerovi. Jsou to skuteční altruisté. Zdá se, že se snaží naplnit všechny dobré skutky, které můžou. Pomocí ostatním ospravedlňují svou existenci na tomto světě.

19. 2. – 3.3. Shatabhishak, jezdci

Jsou to doktoři a léčitelé, i když v téhle oblasti navenek nepůsobí. Mají totiž svá skrytá tajemství, která nechtějí dávat na odiv na venek. A také nemají dostatek víry ve vlastní schopnosti. Pořád se bojí, jsou nervózní, protože se stále snaží najít odpovědi na své otázky. A protože je jich moc a odpovědi rychle nepřicházejí, jsou z toho často frustrovaní. A tak někdy skáčou od jednoho k druhému a snaží se udělat nemožné.

4. 3. - 16. 3. Purva Bhadra, lev

Tyto lidi charakterizuje laskavost, štědrost, ochota pomáhat potřebným. Lev, divoký nepřítel útlaku a předsudků, na jejich potírání nešetří ani čas, ani peníze.