Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým systémem než moderní západní astrologické školy. Jeho předpovědi proto vycházejí nejen z polohy Slunce v dané době, v úvahu se bere i Luna.

24. 1. – 5. 2. Shravan, symbol opice

V této roční době se narodili chytří, někdy geniální lidé, nikdy nepodlehnou iluzi, vidí i to, co je skryté. Pomáhají lidem v těžkých časech hájit jejich práva. Často proto vstupují do řad různých asociací a svazů. Působí jako chladné lhostejné osoby, ale to je jen zástěrka, maska, pod kterou se skrývá citlivá, sentimentální duše.

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Milujete muže ve znamení Býka? Jistě vás potěší jeho romantická duše, upravenost a odhodlání vás získat.

Doporučené články Číst více

6. 2. – 18. 2. Dhanista, lvice

Lidé patřící sem mají charisma a jsou důslední z hlediska rozvoje ducha a materiálních věcí, jsou výmluvní, stejnou sílu mají jejich slova i skutky, mají také pozorný postoj k partnerovi. Jsou to skuteční altruisté. Zdá se, že se snaží naplnit všechny dobré skutky, které můžou. Pomocí ostatním ospravedlňují svou existenci na tomto světě.

19. 2. – 3.3. Shatabhishak, jezdci

Jsou to doktoři a léčitelé, i když v téhle oblasti navenek nepůsobí. Mají totiž svá skrytá tajemství, která nechtějí dávat na odiv na venek. A také nemají dostatek víry ve vlastní schopnosti. Pořád se bojí, jsou nervózní, protože se stále snaží najít odpovědi na své otázky. A protože je jich moc a odpovědi rychle nepřicházejí, jsou z toho často frustrovaní. A tak někdy skáčou od jednoho k druhému a snaží se udělat nemožné.

4. 3. - 16. 3. Purva Bhadra, lev

Tyto lidi charakterizuje laskavost, štědrost, ochota pomáhat potřebným. Lev, divoký nepřítel útlaku a předsudků, na jejich potírání nešetří ani čas, ani peníze.