Domorodí Američané věřili, že každého člověka v životě vede určité zvíře, které mu dává nadpřirozenou moc. Vaše zvíře si jednoduše určíte podle data narození. Dnes vám představíme 12 zvířat z indického horoskopu, které ovlivňují charakter člověka.

Vydra (20.1.-18.2.):


Lidé, narození v těchto dnech jsou doprovázeni Vydra. Jsou velmi trpěliví, vytrvalí a disciplinovaní. Jejich talent je vždy spojen s ambicemi a jsou to důslední zaměstnanci. Nenávidí neúctu a lidí, kteří lžou, protože oni sami jsou velmi loajální. Jejich šťastný den je úterý, číslo 19 a barva fialová, takže se ho nebojte zakomponovat do interiéru a šatníku.

Povahové vlastnosti jednotlivých znamení. Na čem byste měla zapracovat?

Povahové vlastnosti jednotlivých znamení. Na čem byste měla zapracovat?

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu v sobě nese určité charakteristické rysy, které jsou pozitivní, ale objevují se i ty negativní. Podívejte se, na čem byste měla zapracovat právě vy, aby byl váš život lepší.

Doporučené články Číst více

Vlk (19.2.-20.3.):


Tito jedinci jsou nezávislí a chtějí být sami. I tak si však umí založit rodinou, jen potřebují prostor na přemýšlení. Jsou čestní a velkorysí. Vždy se snaží o úspěch, ale nepoužívají triky a podvod. U jiných lidí nedokážou vystát aroganci. Jejich šťastný den je čtvrtek, číslo 3 a barva červená.

Sokol (21.3.-19.4.):


Klíčovým znakem charakteru těchto lidí je, že jsou odhodláni, silní a nebojácní. Barvy jejich mysli jsou fascinující. Jsou velmi pracovití a vždy mají spoustu energie. Dokáží dělat mnoho věcí najednou, a proto nenávidí pomalých a líných lidí. Jejich šťastný den je pátek, číslo 21 a barva černá.

Bobr (20.4.-20.5.):


Lidé vedení tímto zvířetem jsou jemní, přátelští a dobrotiví. Milují setkání s přáteli a rádi se všemi komunikují. Vždy rádi pomohou, i zdarma. Nenávidí hrubých lidí a těch, kteří jsou závislí na virtuálního světa, protože oceňují živou komunikaci. Introverti jsou mezi nimi vzácné. Jejich šťastný den je pondělí, číslo 18 a barva šedá.