Každé znamení má své kladné i záporné stránky. Jaké jsou nejsilnější stránky vaší osobnosti podle zvěrokruhu? Budete se možná divit, čím jste jedineční. Nebo to všechno o sobě už dávno víte?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beran jako první znamení zvěrokruhu nastavuje tempo i pro ostatní. Berani jsou odvážní, konkurenceschopní a silní lidé, kteří se nebojí vstupovat na nová území a prozkoumávat je. V tom jsou jedineční a naprosto přirození. Některé z jejich nápadů vám můžou připadat poněkud zvláštní, ale to jen proto, že jste jejich myšlení zatím nepochopili.

Ptačí horoskop: Mrkněte, jaké vlastnosti jsou pro vás typické. Opravdu to sedí!

Ptačí horoskop: Mrkněte, jaké vlastnosti jsou pro vás typické. Opravdu to sedí!

Věděli jste o tom, že existuje ptačí horoskop? Nechápavě kroutíte hlavou a myslíte si, že jde o nějaký výmysl? Omyl, ptačí horoskop existuje a prozradí o vaší povaze víc, než si myslíte!

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jestli se někdy dostanete do křížku s Býkem, pak byste měli vědět, že Býk je paličatý a odhodlaný k čemukoli. S nimi bude těžké vyhrát. Jejich jedinečnou vlastností je právě ona tvrdohlavost a schopnost nikdy se nevzdávat. S nimi byste mohli hravě přežít i zombie apokalypsu!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci jsou extrovertní a nikdy se nezastaví. Jejich duální osobnost jim usnadňuje rozhovory s kýmkoli, protože nemají potíže ptát se na cokoli. Jsou společenští a vždy se objeví ve správný čas na správném místě. Jsou neposední a neumějí moc naslouchat. Často jsou tak vzrušení, že ztrácejí schopnost slyšet to, co je důležité.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci milují domov a láskyplné vztahy. Máte-li přítele, který se rychle a naplno zamiluje, pak je pravděpodobně narozený v tomto znamení. Jsou věrní a milující své blízké, které budou za všech okolností chránit. Jsou velmi pozorní a nikdy nezapomínají na výročí a nejrůznější události. Někdy mohou milovat tak silně, že nenechají ostatní, aby svobodně dýchali.