STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) 

Vhodná práce pro Střelce? Hlavně ho nesmíte zavřít do jedné místnosti a zahrnout stereotypními povinnostmi, jinak vám uteče! Zbožňuje kontakt s lidmi a volné pole působení. Uplatní se jako průvodce, kuchař, pilot, překladatel, diplomat, fotograf, chovatel zvířat anebo advokát. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) 

Na koho se spolehnout v krizové situaci? Jedině na Kozoroha. Vyřeší všechny obtíže jako mávnutím kouzelného proutku. Nezná slovo lenost a disponuje logickým myšlením. Kozorohovi jsou předurčena povolání na vyšších postech, kde je zapotřebí odpovědnosti. Bankéř, ekonom, politik, státník, chirurg, archivář, stavitel, voják či řemeslník. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (13-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (13-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) 

Práce s Vodnářem je zábavná a nápaditá. Rád uplatňuje své tvůrčí schopnosti. Hýří originalitou, vytrvalostí a bohatou fantazií. Potřebuje zaměstnání s hlubším smyslem. Najdete je v řadách humanitárních pracovníků, sociologů, astronomů, vědců, cestovatelů, číšníků, léčitelů či učitelů. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) 

Klidné a citlivé Ryby jsou spokojené v práci, kde se mohou vcítit do potíží jiných lidí a ukážou jim správnou cestu. Vynikají jako zdravotní sestry, sociální pracovníci, učitelé, psychologové i lékaři. Jejich velká představivost je táhne k zaměstnání s mystickým podtextem a k umění. Zazáří jako básníci, barmani, fotografové, hudebníci, herci i modelky. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.