LEV (23. 7. – 22. 8.) 

Dominantní povaha Lva si žádá práci ve vyšších sférách. Lev potřebuje vládnout a rozkazovat. V zaměstnání nehledá kompromisy a své podřízené umí skvěle motivovat. Lev se uplatní jako politik, herec, manažer, učitel, ředitel, voják, reklamní agent, režisér či obchodník s vybraným zbožím a šperky. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pokud hledáte práci, kde je zapotřebí perfekcionismus, v tom vynikají Panny. Navíc jsou zodpovědné, spolehlivé a mají smysl pro detail. Jejich komunikační schopnosti jsou rovněž pozoruhodné. Uplatní se jako hodináři, úředníci, starožitníci, daňoví poradci, asistenti, řemeslníci anebo kadeřníci. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

Jaké výhody a nevýhody má randit s ním podle toho, co je ve znamení?

Jaké výhody a nevýhody má randit s ním podle toho, co je ve znamení?

Zkuste se ho na dalším rande zeptat, co je ve znamení. Možná vám to o něm něco prozradí.

Doporučené články Číst více

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pakliže hledáte přizpůsobivého pracovníka, který se nehádá, umí naslouchat a je spravedlivý, zaměstnejte Váhu. Oplývá zodpovědným jednáním a vkusným chováním. Váhy vědí, co je správné a mají smysl pro estetiku. Rády se pohybují v oblasti módy, bydlení, šperkařství, ale i zdravotnictví a politiky. Mezi Vahami hledejte soudce, prokurátory a obchodníky. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) 

Štíři berou svoji práci velmi vážně a rádi za sebou vidí úspěchy. V zaměstnání musejí najít vyšší princip, rádi řeší záhady a problémy. Dokonale se uplatní ve vypjatých situacích. Práce psychologa, vědce, historika, policisty, patologa, kriminalisty, politika, vojáka, či kováře, jim přinese uspokojení. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.