Jste spokojeni se svým zaměstnáním, nebo tajně toužíte po změně? Znamení, ve kterém jste se narodili, vám mnohé prozradí. Podívejte se, jaké povolání vás učiní šťastnými. Možná zjistíte, jak prohloubit svůj potenciál a talent.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Aktivní, odvážný a energický Beran potřebuje práci, ve které se cítí nezávislý. Je otevřený novým nápadům a touží ukojit své ambice. Beran zbožňuje adrenalin, proto se uplatní jako policista, voják, pilot, kaskadér či hasič. Úspěch nalezne v oblasti obchodních služeb anebo v umělecké sféře. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.) 

Zrozenci Býka vynikají v činnostech, kde je třeba vytrvalosti. Umějí si zachovat chladnou hlavu, neprahnou po chvále a nejsou soutěživí. Blízká jsou jim povolání spjatá s penězi, krásou a designem. Nenajdete lepšího architekta, manažera, účetního, kadeřníka, starožitníka, klenotníka anebo archeologa. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci potřebují rozmanité povolání, aby zasytili svou zvědavost a potřebu poznání. Tito zrozenci srší přirozenou inteligencí a kreativitou. Stereotypní práce je dožene k šílenství. Umí skvěle komunikovat a rychle se učí cizím jazykům. Zaměřují se na práci novináře, tlumočníka, komentátora, učitele, průvodce, ale i tanečníka či knihkupce. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.

RAK (22. 6. – 22. 7.) 

Inteligentní Rak překypuje citlivostí, vnímavostí a pochopením. Nesnese rutinní práci, která nemá hlubší smysl. Raci milují přímý kontakt s lidmi, proto jsou z nich výborní učitelé, číšníci, zdravotní personál, sociální pracovníci, ale také bytoví designéři, obchodníci s uměním či politici. V galerii čtěte, která povolání se k vám naopak nehodí.