Nevíte, kam se vydat se svým novým objevem na první rande? Zkuste si zjistit, jaké je znamení, protože to vám o něm hodně napoví. Hvězdy vám poradí, kam ho vzít a co dělat, abyste nešlápli vedle. Tak kam to bude?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani nesnášejí nudu, takže je rozhodně nenadchne, když půjdete do kina a nebo je pozvete na lahodnou kávu. Nad tímto programem budou pravděpodobně ohrnovat nos a nejspíš ani na žádné rande nepřijdou. Musíte jít na to fikaně, domluvte si schůzku a navrhněte, že vaše rande bude spontánní záležitost.

Horoskop na dnešní den - Sobota (25-04-2020) - Zdáte se být velmi netrpěliví a rozohnění.

Horoskop na dnešní den - Sobota (25-04-2020) - Zdáte se být velmi netrpěliví a rozohnění.

Chtěli byste urychlit běh času, jen aby už byl večer, od kterého očekáváte mnohé. Neslibujete si od toho náhodou příliš? Z důvodu vysokých ambicí a domýšlivosti hrozí konflikty s okolím.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk se potřebuje ukázat, takže pokud plánujete jít na rande s tímto týpkem, nechte výběr místa rozhodně na něm. Ani se nesnažte cokoliv vymyslet, protože on to stejně udělá podle sebe. Protože je to tvor, který rád mlsá a jí, můžete si být jistá, že se pořádně nadlábnete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou romantici a jejich vzdušné znamení jim dává určitý pocit růžových brýlí. Pro něj bude nejlepší, když se vydáte na loď a strávíte tam společně pár hodin. Taková plavba s panem Neznámým na parníku může být opravdu nezapomenutelná.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je prostě takový ňouma, který moc neví, jak překvapit. Má svoje zásady a naučené věci a nerad vybočuje z cesty. Kavárna to prostě jistí a na tom nic nezměníte.