LEV (23.7. – 22.8.)

Máš dostatek síly zvládnout náročné úkoly v práci i doma. Veškeré záležitosti si hravě vyřídíš sama bez pomoci partnera nebo přátel. Jsi natolik silná, že se rozhodneš usmířit rozhádanou rodinu, spolehni se na to, že budeš úspěšná, to, že se uleví všem, je jisté.

PANNA (23.8. – 22.9.)

Začni se těšit, úspěch na tebe čeká při řešení soudních sporů, pokud jsi již ztratila víru, že dědictví dopadne ve tvůj prospěch, tak teď je konečně všechno jinak a ty zaslouženě vyhraješ to, co ti patří. Úspěšná budeš také na úřadech a pracovních schůzkách.

Horoskop na dnešní den - Pátek (15-11-2019) - Budete mít mimořádný sklon k zapomnětlivosti.

Horoskop na dnešní den - Pátek (15-11-2019) - Budete mít mimořádný sklon k zapomnětlivosti.

Pro jistotu si dnes neberte nic z věcí, jejichž ztráta by vás mrzela. Hvězdy se staví odmítavě k větším finančním výdajům. Příkladem chybného rozhodnutí by byla koupě nábytku. Tento těžký den bude lidi vystavovat různým zkouškám a testům.

Doporučené články Číst více

VÁHY (23.9. – 23.10.)

Buď opatrná a rozhodně se nemíchej do cizích záležitostí, byť by se jednalo o někoho blízkého. Na tvé dobře míněné rady v tuto chvíli není nikdo zvědavý, proto drž raději pusu na uzdě a nesnaž se zasahovat, všechno by se totiž obrátilo proti tobě, a nakonec bys byla nejhorší.

ŠTÍR (24.10. – 22.11.)

Budeš se cítit jako opravdová královna, celý svět ti leží u nohou. Úspěch, štěstí a láska jdou ruku v ruce vstříc novým začátkům ať již pracovním či osobním. Energie ti rozhodně chybět nebude, naopak budeš natolik silná, že můžeš rozdávat ostatním.