Ryby se pyšní skvělými nápady. Rak prochází vztahovou zkouškou. Lev musí být trpělivý, aby dostal to, oč usiluje. Jak jsou na tom další znamení a kdo by rozhodně neměl půjčovat peníze, ti prozradí naše nové horoskopy.

BERAN (21.3. – 20.4.)

V oblasti citů pocítíš velké osvobození, úlevu, jako když přichází nová duše na svět a s důvěrou se nadechuje vstříc životu. Neboj se uvolnit a zapomeň na strach, který tě na chvíli zaskočí. Máš šanci zbavit se všeho, co tě zatěžovalo a trápilo.

Horoskop na dnešní den - Úterý (12-11-2019) - Asi jste zapomněli, že kdo šetří má za tři. Vaše kapsy zejí prázdnotou...

Horoskop na dnešní den - Úterý (12-11-2019) - Asi jste zapomněli, že kdo šetří má za tři. Vaše kapsy zejí prázdnotou...

Někteří utratili za luxusní bytový doplněk, jiní za klenot svého šatníku a další si neodepřeli večeři v luxusní restauraci. Buďte aspoň pozorní k rodině. Lze čekat oslabené sebevědomí a zhoršení mezilidských relací.

Doporučené články Číst více

BÝK (21.4. – 21.5.)

Po sporech ve vztazích přichází usmíření. Po dnech plných napětí, hádek a nedorozumění přijde klid a harmonie. Pokud ještě nejste s partnerem svoji, začnete plánovat svatbu. Také nezadaná potká muže do nepohody.

BLÍŽENCI (22.5. – 22.6.)

V práci na tebe všechno padá, výsledky vůbec neodpovídají tvé námaze a snaze být nejlepší. Nehledej pomoc u kolegů, mohli by tě zklamat. Nakonec vše zvládneš bez pomoci – sama. Pozor na půjčování peněz, už bys je nikdy nedostala zpět.

RAK (22.6. – 22.7.)

Vztahy budou procházet zkouškou, což se ti samozřejmě líbit nebude a snaha změnit partnera v tobě vyvolá mnoho odporů. Co kdybys mu jednou pro změnu přikývla a udělala to podle něho? Nezapomínej, že ti nepatří, zkus jednou ustoupit a dovol si nedělat vůbec nic.