Každé znamení zvěrokruhu má proti sobě svůj protiklad – na jedné straně jsou úplně odlišná a na druhé se skvěle doplňují. Kdo je vaším převráceným dvojníkem?

Zvěrokruh můžeme takto rozdělit na šest protikladných dvojic, vždy se jedná o znamení, která stojí naproti sobě – tedy Berana a Váhy, Býka a Štíra, Blížence a Střelce, Raka a Kozoroha, Lva a Vodnáře, Pannu a Ryby.

Kouzelné kameny: Střelci zachrání vánoční večírek, Rakovi lásku! Který je ten váš?

Kouzelné kameny: Střelci zachrání vánoční večírek, Rakovi lásku! Který je ten váš?

Čekají nás poslední dny v tomto roce. Tahle série dnů naše měsíční krystaly spáruje s křišťálem, jehož energie nás mohou podporovat v příštích měsících. Uran je zpět v Beranovi, ten bude nervózní a schytá jednu ránu za druhou. Dominovat bude monstrózní úp

Doporučené články Číst více

Tato znamení se báječně doplňují, ale také je pro ně někdy těžké se domluvit. Jaké jsou jejich vztahy?

Beran a Váhy

Ohnivé a uspěchané Berany, kteří se bez přemýšlení do všeho vrhají po hlavě, mohou Váhy často zachránit před tím, aby si pořádně rozbili nos. Na druhé straně bude přílišné usměrňování Berany rozčilovat, protože spontaneita je jejich životním krédem.

Váhy zase narazí se svým smyslem pro estetiku a detail, která je Beranům většinou cizí – hlavně aby to bylo rychle, dřív, než je to přestane bavit. Beranům vládne Mars a Vahám zase Venuše, takže to občas skutečně vypadá jako domluva dvou mimozemšťanů.

Býk a Štír

Vztahy, kde je Býk a Štír, bývají velmi vášnivé, protože obě tato znamení mají vášeň v krvi, o to dramatičtější ale bývají i jejich konflikty. Býci stojí nohama pevně na zemi a mají rádi „svoje jisté“, vystaví si zázemí a toho se pak drží zuby nehty.

3 nejvěrnější znamení? Známe je!

3 nejvěrnější znamení? Známe je!

Dost ale bylo řečí. Kdo asi bude v TOP věrné 3? Tipněte si a podívejte se na další stránku na výsledek.

Doporučené články Číst více

Štíři jsou naopak nejtajemnějším znamením horoskopu, rádi věci mění a nejistota je jejich život. Se Štíří tajuplností má problém i Býkův smysl pro pravdu a čest – Štír totiž nemá problém čas od času pravdu ohnout trochu po svém.

Blíženci a Střelec

Ač se tato znamení mohou zdát na první pohled podobná svou zvídavostí a láskou ke změnám, není tomu tak. Blíženci jsou mnohem analytičtější a ve svém zkoumání čehokoli důkladnější.

Mají potřebu své problémy rozebírat, kdežto Střelec prostě bere život tak, jak přijde, a nad hromadou věcí jen tak mávne rukou. To představuje obrovskou třecí plochu, která vyžaduje od obou zúčastněných velkou snahu. Zároveň se ale jedná o vztah velmi dynamický, nikdy neztrácí jiskru.