Jaký bude váš prosinec a jaký bude start do nového roku? Raven Argoni odhaluje tajemství prosince  jako startu do Nového roku. 

Beran

V prosinci se Berani budou cítit silní, až neprůstřelní. Může přijít nová pracovní nabídka, možná i dvě, ale pozor na efekt "velkých očí", lepší by bylo odložit všechno, co se týká nové práce na příští rok, třeba hned na leden. Zdraví bude v pohodě, z osudového hlediska se vám vyhnou i nehody a nečekaná onemocnění. V parterské oblasti to budete mít trochu složité, i když sami v tom budete mít naprosto jasno, nemůžete bohužel na 100% očekávat, že váš vysněný protějšek bude toužit právě a jenom po vás.

Co byste měli přestat dělat ve svých dvaceti? Znamení zvěrokruhu vám to napoví

Co byste měli přestat dělat ve svých dvaceti? Znamení zvěrokruhu vám to napoví

Je vám dvacet a pořád děláte chyby. Jaké?

Doporučené články Číst více

Býk


V minulosti jste museli mnohokrát zápasit s určitým poklesem či sestupem a možná i pověstným "pádem do Tartaru". Na začátku prosince vás čeká něco podobného, budete mít dojem, že všechno, co potřebujete vyřídit a zařídit se vleče jak ve zpomaleném filmu, možná si prožijete i menší partnerskou krizi, ale v polovině prosince se najednou všechno rozzáří a vesele poskočí a budete se divit, jak se všechno může a umí rozeběhnout, jen když se na obou stranách barikády trochu chce. Do nového roku 2019 vstoupíte zdraví, pevní a odhodlaní.

Blíženci


Nastává část roku, kdy se můžete nejvíce spolehnout na své blízké, přátele, rodinu a partnery, zvláště, pokud jsou také Blíženci. Máte za sebou perný, ale i úspěšný rok, většina věcí, které jste chtěli uskutečnit, vám vyšla  a prosinec nebude jiný. Všechno proběhne buď úplně nebo alespoň z větší části tak, jak si naplánujete. Budete se cítit dobře a hlavně - můžete se spolehnout prakticky na všechny známé a příbuzné, že vám s čímkoliv pomohou. Pozor si dávejte hlavně na zvládnutí nepřehledných dopravních situací, ať nemáte výdaje za nový lak.

Rak


Na všechny Raky čeká pohodový, šťastný a veselý konec roku. Můžete si vyjít do společnosti, budete k tomu mít několik příležitostí, všude, kam zavítáte, vás budou obdivovat a budou se s vámi chtít kamarádit. Během prosince se můžete naučit pár zajímavých věcí, možná se začnete trochu více zajímat i o vaření, pečení a smažení, takže si můžete vyzkoušet i něco nového, co se později v životě neztratí. Partnerství vypadá naprosto pohodově, nikdo vás nezklame, nikdo vás nezradí a můžete čekat i zajímavé dárky a pozornosti, které se vám objeví pod stromečkem.