Jaký bude váš prosinec a jaký bude start do nového roku? Raven Argoni odhaluje tajemství prosince  jako startu do Nového roku. 

Beran

V prosinci se Berani budou cítit silní, až neprůstřelní. Může přijít nová pracovní nabídka, možná i dvě, ale pozor na efekt "velkých očí", lepší by bylo odložit všechno, co se týká nové práce na příští rok, třeba hned na leden. Zdraví bude v pohodě, z osudového hlediska se vám vyhnou i nehody a nečekaná onemocnění. V parterské oblasti to budete mít trochu složité, i když sami v tom budete mít naprosto jasno, nemůžete bohužel na 100% očekávat, že váš vysněný protějšek bude toužit právě a jenom po vás.

CO VÁS ČEKÁ POSLEDNÍ MĚSÍC V ROCE? TAKOVÝ BUDE PROSINEC PRO VAŠE ZNAMENÍ: KDO BUDE PATŘIT MEZI NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

CO VÁS ČEKÁ POSLEDNÍ MĚSÍC V ROCE? TAKOVÝ BUDE PROSINEC PRO VAŠE ZNAMENÍ: KDO BUDE PATŘIT MEZI NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

Poslední měsíc roku je magický. Užíváme si přípravy na svátky a jejich kouzlo a zároveň se loučíme se starým rokem. Jaký bude prosinec pro vaše znamení?

Doporučené články Číst více

Býk


V minulosti jste museli mnohokrát zápasit s určitým poklesem či sestupem a možná i pověstným "pádem do Tartaru". Na začátku prosince vás čeká něco podobného, budete mít dojem, že všechno, co potřebujete vyřídit a zařídit se vleče jak ve zpomaleném filmu, možná si prožijete i menší partnerskou krizi, ale v polovině prosince se najednou všechno rozzáří a vesele poskočí a budete se divit, jak se všechno může a umí rozeběhnout, jen když se na obou stranách barikády trochu chce. Do nového roku 2019 vstoupíte zdraví, pevní a odhodlaní.

Blíženci


Nastává část roku, kdy se můžete nejvíce spolehnout na své blízké, přátele, rodinu a partnery, zvláště, pokud jsou také Blíženci. Máte za sebou perný, ale i úspěšný rok, většina věcí, které jste chtěli uskutečnit, vám vyšla  a prosinec nebude jiný. Všechno proběhne buď úplně nebo alespoň z větší části tak, jak si naplánujete. Budete se cítit dobře a hlavně - můžete se spolehnout prakticky na všechny známé a příbuzné, že vám s čímkoliv pomohou. Pozor si dávejte hlavně na zvládnutí nepřehledných dopravních situací, ať nemáte výdaje za nový lak.

Rak


Na všechny Raky čeká pohodový, šťastný a veselý konec roku. Můžete si vyjít do společnosti, budete k tomu mít několik příležitostí, všude, kam zavítáte, vás budou obdivovat a budou se s vámi chtít kamarádit. Během prosince se můžete naučit pár zajímavých věcí, možná se začnete trochu více zajímat i o vaření, pečení a smažení, takže si můžete vyzkoušet i něco nového, co se později v životě neztratí. Partnerství vypadá naprosto pohodově, nikdo vás nezklame, nikdo vás nezradí a můžete čekat i zajímavé dárky a pozornosti, které se vám objeví pod stromečkem.