Všichni se něčeho bojíme. Věděli jste ale, že ty největší strachy pramení z podvědomí a jsou dopředu určeny na základě znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodíme? Zjistěte, jaký strach nejvíc v životě sužuje, nebo teprve sužovat bude, vás, ať se na něj můžete dobře připravit.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Jenom jedné věci se Berani bojí víc než prohry v hádce: ztráty nejbližších lidí. Jsou to rození bojovníci, a tak se budou za své přátele bít až do konce. Radši si znepřátelí deset lidí, než aby přišli o jednoho. Jakmile je ale podrazíte, jejich důvěru už zpátky nezískáte.

Jak poznat nevěru podle horoskopu? Panny ochladnou, Štíři vás začnou urážet

Jak poznat nevěru podle horoskopu? Panny ochladnou, Štíři vás začnou urážet

Každé sluneční znamení se projevuje určitými znaky, které vám prozradí, jestli váš partner lže nebo vám něco zatajuje.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk chce v životě hlavně pohodu, chce si užívat. K tomu potřebuje finanční jistotu, a tak dělá všechno pro to, aby jí dosáhl. Děsí se okamžiku, kdy v tomto snažení selže. Jakmile začne zažívat byť jen maličké otřesy v práci, může se totálně složit a nebude s ním řeč.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci ze všeho nejvíc nesnáší, když je něco zcela na jejich bedrech. Jakmile mají přijmout o něco zásadnější rozhodnutí než je výběr hospody na pátek, je to pro ně bojový úkol, ve kterém často selhávají. Ničeho se neděsí víc než právě těchto momentů. Je to i kvůli tomu, že jde o znamení dvojčat. Vždy potřebují někoho, kdo je v jejich krocích utvrdí.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rakům se nejhůř „vylétává z hnízda“. Mají strach ze samoty, ale ještě víc se děsí toho, že mají najednou fungovat ve společnosti sami za sebe. Jakmile se odstěhují od rodičů, trvá jim několik let, než si na novou skutečnost zvyknou. A stejně budou vždycky tíhnout ke svému rodišti, které je pro ně symbolem stability a bezpečí.