Každému z nás astrologická konstelace při našem narození nadělila nejen dobré vlastnosti, ale i ty, kterými lezeme okolí pořádně na nervy. To samé platí i o druhých. Na co byste si u nich měla dát pozor?

Beran (21.3. - 20.4.)

Beran je ohnivé znamení, první ve zvěrokruhu. Jeho ohnivá energie se dá přirovnat ke škrtnutí zápalkou. Oheň vmžiku vzplane a hoří. A takoví jsou i Berani. Hrnou se do všeho po hlavě, aniž by si rozmysleli, kam. Hlavně, že jsou první. Nikdy nebudou sedět v koutě, vždycky o nich uslyšíte. Bohužel někdy až moc. Bývají totiž pěkně sebestřední. Plýtvají svou energií a nadělají někdy hodně paseky. Jenže nebýt Beranů a beraní energie, žádný projekt by vůbec nezačal. Empatie má v sobě asi tolik jako mísa brambor. Rozhodně nečekejte, že vám bude foukat na bolístky, až si rozbijete koleno.

Každý máme svého ochránce: Který z archandělů bdí právě nad vámi? Poznáte to podle dne narození!

Každý máme svého ochránce: Který z archandělů bdí právě nad vámi? Poznáte to podle dne narození!

Sedm dní v týdnu je spojeno se sedmi anděly strážnými. Každému dni potom vládne jeden anděl disponující určitou energií. Tento patron drží ochrannou ruku nad těmi, co se v daný den narodili, ale také má vliv na povahové vlastnosti oněch osob.

Doporučené články Číst více

Býk (21.4. - 21.5.)

Chtělo by se napsat, že Býci by si nechali pro korunu vrtat koleno, jenže se na to můžeme podívat i z té lepší stránky. Oni jen s penězmi velice dobře umějí zacházet. Jestli tedy hledáte štědrého sponzora, který se nebude moc ptát na zhodnocení financí, které vám poskytne, ušetřete si sílu a čas a jděte raději jinam. Býci jsou také pomalejší, jenže každý krok, který udělají, má svou váhu. Stojí pevně na zemi. A pokud býkovi stojíte v cestě, klidně vás převálcuje. Možná si ani nevšimne, že jste mu do ní vstoupili. On má totiž svůj vlastní svět, víte? Třeba vás jen přehlédnul. Jeho další slabostí je jídlo. Nemusí mít krásně prostřenou tabuli, klidně sní dobrotu i z mastného papíru. Jen když jí bude hodně!

Blíženci (22.5. - 21.6.)

S Blíženci je to prostě těžké. Je to rozpolcená nevyzpytatelná osobnost, nikdy s ním nevíte, na čem jste. Nakonec problém má se sebou i on sám. Musí se totiž dohodnout, který z těch dvou Blíženců právě šéfuje. Jenže když to často neví ani on, jak v tom může mít jasno jeho okolí? Blíženec je tedy věčně nespokojený manipulátor. Ale nemůže za to, musí vždycky nějak zvládnout toho druhého v sobě, takže mu to pak o to líp jde i s lidmi okolo. Potíž má i s dokončováním věcí. Má totiž už nějaký další plán, do kterého se chce pustit. Blíženec také musí mít všechno dvakrát. Bohužel to platí i o partnerech. Dejte si na něj pozor, je velice přelétavý. Nechce se nechat polapit, rád si nechává otevřená zadní vrátka, kterými může prchnout zase k nějakému jinému partnerovi. Pokud ho přistihnete při chybě, nikdy ji nepřizná.

Rak (22.6. - 22.7.)

Rak je komplikované znamení. Lpí sice na blízkých lidech, ale dokáže s nimi pořádně manipulovat. Jen tak se ho nezbavíte. Nesnáší totiž změny, bojí se budoucnosti, rád by měl svou jistotu a bezpečí. Pokud ho o ně budete chtít připravit, bude vás vydírat. Bohužel si nechá leccos nakukat. Nejde pod povrch a nezkoumá, kde je opravdu pravda.