Víkend si užívejte s lidmi, s nimiž je vám dobře. Někteří zrozenci příjemně zpomalí své tempo. Jiní budou na maximu nejen se svou fyzickou kondičkou, ale také mentálním vybavením. Na rodinném poli se schyluje k menším neshodám. Pokud se nechcete hádat, ukliďte se do ústraní. Komu poleze partner na nervy? A komu hvězdy radí, držet jazyk za zuby, při komunikaci s partnerem? Čtěte VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Luna navozuje v rodinném kruhu happy náladu. Přestože je vám s blízkými dobře, nemůžete se dočkat, až se návštěva rozloučí. Máte nad sebou ochrannou ruku Venuše, přesto byste neměli spoléhat jen na ni. Akční povaha Beranů se v posteli ukáže v plné síle. Navíc máte štěstí, že o víkendu nemusíte brzy vstávat. Tak hurá do toho!

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Potřebujete se někoho zbavit? Máte prostě jen tak chuť se s někým rozhádat nebo ho naštvat, až z něj bude velké nasupené rajče? Stačí znát jeho znamení a my za vás zařídíme zbytek...

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Očarování novou láskou je ohromné, ale o to rychleji vyprchá. Stačí naprostá maličkost a vy hned vezmete nohy na ramena. Přijdete na ohnisko problému, se kterým jste si dlouhé týdny lámali hlavu. Skvěle si začnete rozumět s blízkým člověkem, s nímž si obvykle nemáte co říct. Najednou se vám otevře a zjistíte o něm spoustu zajímavých věcí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Víkendové horké chvilky! Udržujete si ale nadhled a věříte, že všechno dobře dopadne. Jste v zásadě proti, vytvářet si zbytečné nepřátele. Drahá polovička zkouší, co si může dovolit. Vy se držíte a jste za ty moudřejší. Chcete si vyhodit z kopýtka a lákají vás mnohé akcičky. Ale moc nepřemýšlíte, na kolik vás taková kultura celkem vyjde.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, navážet se do partnerových kamarádů či příbuzných není zrovna moudré. Byť máte v mnohém pravdu, nejdete pro ostrá slůvka daleko. Investujete podle toho, jaké jsou vaše touhy a ne finanční možnosti. Zkuste si dělat radost něčím, co nestojí takový majlant.