Víkend si užívejte s lidmi, s nimiž je vám dobře. Někteří zrozenci příjemně zpomalí své tempo. Jiní budou na maximu nejen se svou fyzickou kondičkou, ale také mentálním vybavením. Na rodinném poli se schyluje k menším neshodám. Pokud se nechcete hádat, ukliďte se do ústraní. Komu poleze partner na nervy? A komu hvězdy radí, držet jazyk za zuby, při komunikaci s partnerem? Čtěte VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Luna navozuje v rodinném kruhu happy náladu. Přestože je vám s blízkými dobře, nemůžete se dočkat, až se návštěva rozloučí. Máte nad sebou ochrannou ruku Venuše, přesto byste neměli spoléhat jen na ni. Akční povaha Beranů se v posteli ukáže v plné síle. Navíc máte štěstí, že o víkendu nemusíte brzy vstávat. Tak hurá do toho!

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (13-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (13-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Očarování novou láskou je ohromné, ale o to rychleji vyprchá. Stačí naprostá maličkost a vy hned vezmete nohy na ramena. Přijdete na ohnisko problému, se kterým jste si dlouhé týdny lámali hlavu. Skvěle si začnete rozumět s blízkým člověkem, s nímž si obvykle nemáte co říct. Najednou se vám otevře a zjistíte o něm spoustu zajímavých věcí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Víkendové horké chvilky! Udržujete si ale nadhled a věříte, že všechno dobře dopadne. Jste v zásadě proti, vytvářet si zbytečné nepřátele. Drahá polovička zkouší, co si může dovolit. Vy se držíte a jste za ty moudřejší. Chcete si vyhodit z kopýtka a lákají vás mnohé akcičky. Ale moc nepřemýšlíte, na kolik vás taková kultura celkem vyjde.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, navážet se do partnerových kamarádů či příbuzných není zrovna moudré. Byť máte v mnohém pravdu, nejdete pro ostrá slůvka daleko. Investujete podle toho, jaké jsou vaše touhy a ne finanční možnosti. Zkuste si dělat radost něčím, co nestojí takový majlant.