Je před námi první víkendové volno v novém roce. Co vás kromě příjemného oddychu nebo zábavy čeká? Blížencům bude chutnat zakázané ovoce, Lev vyzkouší neprozkoumaný terén a Štíra čeká fotka z ultrazvuku. Najdete konečně svou spřízněnou duši, nebo to nevypadá na velkou souhru? Hvězdy vám to prozradí!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohnivé Berany baví poznávat nové lidi a trochu zapomenou na dění v rodinném kruhu. Blízkých jste si totiž během Vánoc užili dost. Víkend si užijete naplno! Ženské či mužské zbraně fungují na jedničku. Používejte je pouze v soukromí, jinak hrozí, že si naděláte nevhodné ctitele. Svého miláčka jste ochudili o intimní chvilky, vynahraďte mu to!

Horoskop na dnešní den - Pátek (28-02-2020) - Buďte dnes bdělí. Mohli byste se zamyslet nebo zahledět v nejméně vhodném okamžiku.

Horoskop na dnešní den - Pátek (28-02-2020) - Buďte dnes bdělí. Mohli byste se zamyslet nebo zahledět v nejméně vhodném okamžiku.

Čím pozorněji budete sledovat, co se kolem vás děje, tím menší bude pravděpodobnost, že přehlédnete fakt, že kdosi je vámi zainteresován. Den přeje výjezdům a spolupráci s cizinci.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býkův protějšek si uvědomí, že vás nemá jisté. Špetka žárlivosti je v tomto případě žádoucí. Z práce nespěchejte rovnou domů, ale zkuste nějakou novou volnočasovou aktivitu, k níž se vás blízcí snaží přemluvit. I když si předsevzetí nedáváte, změna programu vám prospěje. V manželství to nevypadá na velkou tělesnou souhru. Pokud se nedokážete bez sexu obejít, nejlépe si poradíte sami.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V práci máte slibně našlápnuto a dostanete bonusové benefity. Využijte toho a vydejte se na víkendovou lyžovačku. Se stereotypem u vás nikdo neobstojí. Potřebujete stále nové podněty, vzrušení a příchuť něčeho zakázaného. To vás baví. Zkuste sbalit nějakou roštěnku na svahu.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, pořád si vychutnáváte rozjezd nového roku. V zaměstnání se pokuste stihnout maximum úkolů, bez nichž se v dalším týdnu nepohnete z místa. Nespoléhejte, že něco dokončíte později. Ve vašem milostném životě jste jako na houpačce. Je na vás, zda zvolíte partnerskou něhu, nebo dáte přednost zábavě.