Je před námi první víkendové volno v novém roce. Co vás kromě příjemného oddychu nebo zábavy čeká? Blížencům bude chutnat zakázané ovoce, Lev vyzkouší neprozkoumaný terén a Štíra čeká fotka z ultrazvuku. Najdete konečně svou spřízněnou duši, nebo to nevypadá na velkou souhru? Hvězdy vám to prozradí!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohnivé Berany baví poznávat nové lidi a trochu zapomenou na dění v rodinném kruhu. Blízkých jste si totiž během Vánoc užili dost. Víkend si užijete naplno! Ženské či mužské zbraně fungují na jedničku. Používejte je pouze v soukromí, jinak hrozí, že si naděláte nevhodné ctitele. Svého miláčka jste ochudili o intimní chvilky, vynahraďte mu to!

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Stárnutí není nikdy snadné. Zvláště pro ženy je obtížné sledovat, jak jim odchází krása. Přístup k přibývajícímu věku se ale přesto liší. Jsou i takoví, kteří se k němu snaží přistupovat sportovně a brát život s nadhledem. A jak ke stáří přistupují jednot

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býkův protějšek si uvědomí, že vás nemá jisté. Špetka žárlivosti je v tomto případě žádoucí. Z práce nespěchejte rovnou domů, ale zkuste nějakou novou volnočasovou aktivitu, k níž se vás blízcí snaží přemluvit. I když si předsevzetí nedáváte, změna programu vám prospěje. V manželství to nevypadá na velkou tělesnou souhru. Pokud se nedokážete bez sexu obejít, nejlépe si poradíte sami.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V práci máte slibně našlápnuto a dostanete bonusové benefity. Využijte toho a vydejte se na víkendovou lyžovačku. Se stereotypem u vás nikdo neobstojí. Potřebujete stále nové podněty, vzrušení a příchuť něčeho zakázaného. To vás baví. Zkuste sbalit nějakou roštěnku na svahu.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, pořád si vychutnáváte rozjezd nového roku. V zaměstnání se pokuste stihnout maximum úkolů, bez nichž se v dalším týdnu nepohnete z místa. Nespoléhejte, že něco dokončíte později. Ve vašem milostném životě jste jako na houpačce. Je na vás, zda zvolíte partnerskou něhu, nebo dáte přednost zábavě.