Je před námi první víkendové volno v novém roce. Co vás kromě příjemného oddychu nebo zábavy čeká? Blížencům bude chutnat zakázané ovoce, Lev vyzkouší neprozkoumaný terén a Štíra čeká fotka z ultrazvuku. Najdete konečně svou spřízněnou duši, nebo to nevypadá na velkou souhru? Hvězdy vám to prozradí!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohnivé Berany baví poznávat nové lidi a trochu zapomenou na dění v rodinném kruhu. Blízkých jste si totiž během Vánoc užili dost. Víkend si užijete naplno! Ženské či mužské zbraně fungují na jedničku. Používejte je pouze v soukromí, jinak hrozí, že si naděláte nevhodné ctitele. Svého miláčka jste ochudili o intimní chvilky, vynahraďte mu to!

Neobvyklý horoskop podle Inků

Neobvyklý horoskop podle Inků

Inkové byli obyvatelé Jižní Ameriky a kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy. Na jejím základě vznikl zcela ojedinělý horoskop. Podívejte se, jak na vás jednotlivá znamení sedí a zda se v dan

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býkův protějšek si uvědomí, že vás nemá jisté. Špetka žárlivosti je v tomto případě žádoucí. Z práce nespěchejte rovnou domů, ale zkuste nějakou novou volnočasovou aktivitu, k níž se vás blízcí snaží přemluvit. I když si předsevzetí nedáváte, změna programu vám prospěje. V manželství to nevypadá na velkou tělesnou souhru. Pokud se nedokážete bez sexu obejít, nejlépe si poradíte sami.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V práci máte slibně našlápnuto a dostanete bonusové benefity. Využijte toho a vydejte se na víkendovou lyžovačku. Se stereotypem u vás nikdo neobstojí. Potřebujete stále nové podněty, vzrušení a příchuť něčeho zakázaného. To vás baví. Zkuste sbalit nějakou roštěnku na svahu.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, pořád si vychutnáváte rozjezd nového roku. V zaměstnání se pokuste stihnout maximum úkolů, bez nichž se v dalším týdnu nepohnete z místa. Nespoléhejte, že něco dokončíte později. Ve vašem milostném životě jste jako na houpačce. Je na vás, zda zvolíte partnerskou něhu, nebo dáte přednost zábavě.