Víkend si bude říkat o pořádný relax. To někteří zrozenci pochopí po svém a budou sexuálně řádit. O víkendu budete mít příležitost vyrazit do společnosti. Neváhejte a vyrazte! Možná se potkáte se svým idolem. Některá znamení však budou vystavena zkoušce věrnosti. V každém případě, poslechněte instinkt! Jaký víkend vám předpovídají hvězdy? Prožijete ho v klidu, nebo s vámi budou cloumat emoce? Přečtěte si horoskop na víkend!


BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Nezadaní Berani se mohou těšit na seznámení, ze kterého se jim zamotá hlava. Na obzoru se objeví člověk, s nímž si rozumíte ve všech směrech. Až se vám zdá podezřelé, jak výhodně partie vypadá. Opravdu nehrozí, že se vyskytnou větší mouchy. Zadaní Berani by měli méně mluvit a více se spolu tulit. Při tělesných radovánkách totiž nehrozí, že byste si vjeli do vlasů. O víkendu možná potkáte osudového cizince. Více najdete ve fotogalerii.

Toto jsou 3 znamení zvěrokruhu, která jsou v lásce nejvěrnější. Patří mezi ně i to vaše?

Toto jsou 3 znamení zvěrokruhu, která jsou v lásce nejvěrnější. Patří mezi ně i to vaše?

Samozřejmě, že ve vztahu může být věrné každé znamení, ale existují znamení, které mají věrnost prostě předurčenou. Můžeme o nich tedy říct, že to jsou ta nejvěrnější znamení.No a dnes se na ně společně podíváme. To, jak funguje astrologie, vám nejspíše n

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Jaký víkend vyhlížejí zrozenci Býka? Hvězdy se tváří poměrně přátelsky, takže se nemusíte bát žádných velkých škobrtnutí. Nehrozí vám nečekané překážky. Láska a milování si zaslouží většinu volného času. Určitě nebudete litovat, že jste do stávajícího vztahu investovali tolik energie. O víkendu vás může čekat opravdu velká věc, více najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům leží na srdíčku cosi, co potřebují někomu sdělit. Počáteční rozpaky překonáte a poslechnete instinkt. Nejedná se o příjemnou záležitost, a proto se s problémem obrátíte na blízkou osobu. Svou upřímností získáte důvěru přítele. Pocítíte úlevu. Ve vztahu se pokuste nepřilévat olej do ohně a vyhněte se kritickým tématům v čele s penězi. Ve fotogalerii se dočtete, kvůli čemu vám hrozí hádky s kamarády.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, cloumají s vámi emoce a mohli byste říct něco zlého. Zkuste se podívat na to, co pěkného máte s drahou polovičkou za sebou. Příjemné převládá. Do rodiny můžete hučet horem dolem, stejně nakonec jedná podle svého. Berte to s klidem. Víkend nebude pro vaši kondici moc přívětivý. Musíte odpočívat. Kde je to nejlepší? To si najděte ve fotogalerii.