Vánoční přípravy jsou v plném proudu. Předvánoční stres hoďte za hlavu a berte věci s humorem. Rozčilování totiž stojí energii a připravuje vás o dobrou náladu. Vodnářům budou jejich ctitelé mazat med kolem pusy, Lev překvapí v práci a Štír si dopřeje wellness. Jaký bude poslední advent? A jakou nálož připravily hvězdy jednotlivým znamením? Přečtěte si náš magický víkendový horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beranům se bude nabízet otázka o založení nebo rozšíření stávající rodiny. No jo, když bude ten magický úplněk, není se čemu divit. Netlačte na pilu, když se drahá polovička netváří hned nadšeně. Poslední advent se bude nést v duchu zvelebování dětského pokoje, aby vaše ratolesti měly všechno potřebné pro svůj rozvoj.

Horoskop na dnešní den - Úterý (31-12-2019) - Události nabraly tak rychlý spád, že je pro vás těžké je zvládnout.

Horoskop na dnešní den - Úterý (31-12-2019) - Události nabraly tak rychlý spád, že je pro vás těžké je zvládnout.

Času vám chybí takřka na všechno. Večer budete dost unaveni a nebudete se chtít moc angažovat v oslavách. Aby vás hvězdy nepřekvapily... Zachovejte si sebedůvěru.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Ach, ten vánoční večírek! Nejspíš rozkryjete románek na pracovišti a nevíte, jak se k tomu postavit. Nejrozumnější je dělat, že nevidíte a neslyšíte. Využijte volnějšího dne k tomu, abyste s předstihem zabalili dárečky a připravili nejnutnější věci na velký pondělní den. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci – máte možnost zapůsobit na člověka, po němž nějakou dobu nenápadně pokukujete. Že byste si zajistili dárek pod stromeček? Jediné, co by vás mohlo zabrzdit v rozletu, jsou intriky méně schopných kolegů. Odborné know-how chraňte jako oko v hlavě.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Překročíte svůj stín a zkusíte něco, po čem už delší dobu ve svých představách toužíte. Miláček se nechá snadno přemluvit. Když je ten úplněk ve vašem znamení. Raci budou plni elánu a energie. V rodinném kruhu zažíváte fantastické období, kdy si s blízkými notujete.