První prosincové dny jsou tu a s nimi přichází období velkého stresu, které s sebou přinášejí blížící se Vánoce. Jak bude vypadat první adventní víkend? Někteří zrozenci si užijí opravdu sváteční atmosféru Vánoc. Pro koho to bude naopak katastrofa?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu vám rupnou nervy, protože vám konečně dojde, že přicházejí Vánoce. Nebojte se, nakonec stihnete vyrobit i adventní věnec a první adventní neděle bude taková, jak má být.

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokru

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

První prosincový víkend si užijete ve znamení lásky. Na vánoční veselí a zdobení bytu vás moc neužije, ale co si rozhodně nenecháte ujít jsou trhy. Svařák s vaší láskou je to pravé pro navození vánoční atmosféry.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste se zamyslet nad svojí finanční situací a promyslet, zda si můžete vůbec dovolit nakupovat drahé dárky na Vánoce. Tento rok byste měli rozhodně šetřit, protože vám budou na konci roku penízky chybět.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro citlivou dušičku Raka jsou přicházející Vánoce to nejlepší období v roce. Již tento víkend se tedy vrhnou na pečení perníčků. Na pomoc si vezmou svoji maminku, která jim poradí, jak na to.