První prosincové dny jsou tu a s nimi přichází období velkého stresu, které s sebou přinášejí blížící se Vánoce. Jak bude vypadat první adventní víkend? Někteří zrozenci si užijí opravdu sváteční atmosféru Vánoc. Pro koho to bude naopak katastrofa?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu vám rupnou nervy, protože vám konečně dojde, že přicházejí Vánoce. Nebojte se, nakonec stihnete vyrobit i adventní věnec a první adventní neděle bude taková, jak má být.

Vztahy podle horoskopu: Která znamení se k sobě nehodí?

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

První prosincový víkend si užijete ve znamení lásky. Na vánoční veselí a zdobení bytu vás moc neužije, ale co si rozhodně nenecháte ujít jsou trhy. Svařák s vaší láskou je to pravé pro navození vánoční atmosféry.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste se zamyslet nad svojí finanční situací a promyslet, zda si můžete vůbec dovolit nakupovat drahé dárky na Vánoce. Tento rok byste měli rozhodně šetřit, protože vám budou na konci roku penízky chybět.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro citlivou dušičku Raka jsou přicházející Vánoce to nejlepší období v roce. Již tento víkend se tedy vrhnou na pečení perníčků. Na pomoc si vezmou svoji maminku, která jim poradí, jak na to.