Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Práce a peníze

Tak dlouho si lámete hlavu s tím, jak zlepšit atmosféru na pracovišti, až se to opravdu podaří. Druhá polovina února je vhodná pro služební cesty. Vyhovuje vám, že změníte klima a získáte nové konexe.

Nikdy nekritizujte těchto pět znamení horoskopu. Proč?

Nikdy nekritizujte těchto pět znamení horoskopu. Proč?

Kritiku nemá nikdo rád, ale někteří lidé na ni reagují obzvláště emotivně....

Doporučené články Číst více

Rodina a vztahy

Pokuste se stůj co stůj vyhnout ponorkové nemoci. Tentokrát více než jindy platí, že budete-li spokojeni vy sami, budou spokojeni i vaši nejbližší. Vaše ego potřebuje v rodinném kruhu menší restart.

Zdraví a kondice

V první polovině měsíce si dejte pozor na častější tendence k nejrůznějším zánětům. Nepodceňujte drobné náznaky toho, že je něco nepořádku. Bude-li potíž řešit v začátku, nijak zvlášť vás neomezí.

Horoskop na dnešní den - Pátek 30-04-2021 - Při snaze o získání informací musíte být trpěliví...

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Práce a peníze

Brilantně vám to myslí a dokážete předvídat, co se v dalších dnech a týdnech odehraje. Díky tomu jste před konkurencí o krok napřed. Přestože si vás nadřízení váží, nedrážděte je zbytečnými excesy.

Rodina a vztahy

Užíváte si pohodovou atmosféru, kdy se v rodinném kruhu neděje nic zásadního. Správně tušíte, že se jedná o klid před bouří, který je 15. února vystřídán častější nekompromisní náladou plnou hádek.

Zdraví a kondice

Zdá se, že vás nic nemůže ohrozit, ale opak je pravdou. Po 14. únoru jste náchylní k virózám a také energetické zásoby se rychleji vyčerpají. Nezapomeňte na pravidelný odpočinek a vydatný spánek.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Práce a peníze

S financemi jste na tom dobře. Vypadá to, že vám na účtě zůstávají větší prostředky, než jste zvyklí. Poslední dekáda ale může dát úsporám za uši. Riziko zbytečných útrat je nejvyšší kolem 26. února.

Rodina a vztahy

Staráte se, aby vám domácí atmosféra nezevšedněla. Kromě volnočasových aktivit si najdete prostor i na setkávání s přáteli. Jste pohostinní a navíc máte tendenci ukázat se jako bravurní hostitelé.

Zdraví a kondice

Kamenem úrazu se ukazuje přílišné zatížení lymfatického systému. Nechte se hýčkat a dopřejte si profesionální masáž, která uleví hlavně nateklým končetinám. Důležitý je také dostatečný pitný režim.

zdroj: