Rak (22.6. - 22.7.)

Práce a peníze

Okolo 9. února dejte pozor na chyby a zranění způsobené nepozorností. Podléháte stresu a necítíte se silní v kramflecích, abyste zvládli náročné výzvy. Hlavu vzhůru, požádejte o pomoc někoho z kolegů.

5 znamení zvěrokruhu, která neumějí držet slovo. Nejste to i vy?

5 znamení zvěrokruhu, která neumějí držet slovo. Nejste to i vy?

Existují lidé, kteří drží slovo za všech okolností. Jsou ale i tací, kteří něco slíbí a s dodržením svého slibu si hlavu tolik nelámou. Kam patříte vy a vaši blízcí?

Doporučené články Číst více

Rodina a vztahy

Nechovejte se podrážděně, naopak se snažte o větší nadhled. Příbuzní nemají zájem na tom, aby vás každým slovem popudili, ač to tak vypadá. Kvůli Venuši vám na začátku měsíce stačí skutečně málo.

Zdraví a kondice

Jste v jednom kole, takže si nenajdete chvíli klidu na pořádnou stravu. Vlivem špatného jídelníčku můžete bojovat se žaludečními problémy. Také to může být vliv toho, že vám něco leží v žaludku.

Jak líbáte podle horoskopu? Přesvědčte se!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Práce a peníze

Máte možnost získat něco hodnotného, co vám navíc udělá obrovskou radost. Finanční příležitosti gradují okolo 10. února. Nebojte se chopit nové profesní šance a zkuste práci navíc nebo vsaďte los.

Rodina a vztahy

Domácí půda hlásí harmonii a klid. Nejlepší okamžiky prožijete ve společnosti dětí. Chcete jim být průvodcem po světě a naučit je všemu, co považujete za důležité či zajímavé. Nic vám nestojí v cestě.

Zdraví a kondice

Nezapomínejte na výkyvy počasí a investujte do kvalitní obuvi a teplého oblečení. Riziko nachlazení je v únoru vysoké. Nejlepším lékařem je prevence. Ta by měla začínat na talíři a ve zdravém pohybu.

Panna (23.8. - 22.9.)

Práce a peníze

Objeví se několik problémů, které vás na pár dní destabilizují v obvyklém profesním tempu. Hlavu vzhůru! Důvěřujte si a zatněte zuby. Těžkosti z vás udělají většího profíka a nezůstanou bez odezvy.

Rodina a vztahy

V ekonomických záležitostech dost riskujete. Nenecháte si poradit a utrácíte za věci nevalné kvality nebo s předraženou cenou. Rozpočet není nafukovací a hrozí, že se kvůli nákupu dostanete do potíží.

Zdraví a kondice

Zpomalený metabolismus může přinést mnoho dalších potíží v čele s problematickou pletí a zhoršeným spánkem. Snažte se rozhýbat střeva pravidelným pohybem a přemýšlejte o tom, co nakládáte na talíř.