Co nám přinese nový rok 2020? Bude to rok větší kontroly a zpřísňování. Období, v němž se lidé budou snažit mít přehled a získat víc peněz a také větší prospěch z práce. Hodně věcí si budeme muset vybojovat, abychom získali to, po čem toužíme. Budeme se muset učit být více praktičtí a více přemýšlet. Řada lidí bude řešit vztahy a otázku věrnosti i sexuality. Osobní život bude závislejší na podnikání a obchodu. Do popředí vstoupí víra a filozofické názory. Rok 2020 bude hodně akční. A jak se vše dotkne jednotlivých znamení?

Beran
 


Rok 2020 bude pro Berany rokem kariéry, postupu a nových projektů. Budou si muset vybudovat autoritu, kterou bude uznávat jejich okolí. Rok 2020 jim také nabídne mnoho příležitostí, jak si zvednout životní laťku o něco výše. Potřebují k tomu ale najít správné lidi. V novém roce si budou muset rozmyslet, co je pro ně priorita a v jaké oblasti chtějí dosáhnout úspěchu. Také si budou muset uvědomit, že tady žijí sami za sebe. Čeká je nová cesta, která se bude týkat kontaktů s cizinou, a rozvoj nastane u těch Beranů, kteří píší, učí nebo pracují ve sdělovacích prostředcích.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (22-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (22-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk
 


V roce 2020 se budou Býci potýkat s úřady a budou mset dávat dohromady nějaké papíry, zejména kolem majetku. Pozor na úřady a nezahrávejte si. Budete se muset naučit být větší diplomaté a domluvit si nové podmínky, ve kterých budete ochotni fungovat. Podle toho, jak si je domluvíte, tak se vám bude dařit v oblasti financí. Bude to rok vhodný pro investice, čas na zvelebení domu či bytu, nebo nákup nových věcí. Býky bude také lákat cestování a pohyb ve volné přírodě. Většina Býků začne toužit po nových sexuálních zkušenostech. Pozor na nerozumné zadlužování!

Blíženci


Rok 2020 budou mít Blíženci velmi plodný. Budou se více učit, přednášet, tvořit. Důležité je, aby nestrkali nos do věcí, do kterých jim nic není. V novém roce bude pokračovat také téma kolem financí a majetku. Díky novému vzdělání můžou dostat novou práci nebo si v práci polepšit. Taky se v novém roce přesvědčí o tom, že je potřeba věci dořešit a že povrchnost se nevyplácí. V roce 2020 budou řešit i zdraví a zdravý životní styl. Je možné, že potkají nového životního nebo pracovního partnera. Dařit se bude těm, kteří pracují ve službách nebo s klienty.

Rak
 


Raky čeká v novém roce hodně aktivit. Budou muset projít krizemi, týkajících se peněz nebo domova. Rok 2020 bude pro Raky hlavně o vztazích, mnoho z nich se bude muset srovnat s tím, co prožili v minulosti. Rozhodně by se neměli vrhat do vztahů po hlavě. Měli by si hlavně uvědomit svoji osobnost a začít se víc milovat. Stanovit se pevná pravidla, podle kterých budou fungovat. Celý rok budou muset Raci kontrolovat, co podepisují, budou řešit papíry a dohody z minulosti. Dařit se bude Rakům, kteří pracují ve zdravotnictví.