Rok 2019 je s napětím očekáván. Zapomeňte na věci, které se staly včera, a soustřeďte se na budoucnost. Snažte se být odhodlanější než kdykoliv jindy, rok 2019 přináší mnoho zajímavých příslibů.

Dělejte věci tak, jak uznáte za vhodné, a ignorujte ty, kteří se vám vysmívají nebo mají jedovaté poznámky. Jak se vám bude během roku dařit, kterou oblast je třeba rozvíjet, na co se zaměřit a naopak, kterou oblast je třeba potlačit? Hvězdy vám prozradí, jestli v daném roce změníte práci, partnera nebo jestli je vhodná svatba či velká investice. Připravte se s předstihem na rok 2019! Rok 2019 přináší všem znamením zvěrokruhu příliv nové, svěží energie, na kterou jsme už dlouho všichni čekali.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (23-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (23-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Nemusíte se ničeho obávat. Tempo, na které jste byli doposud zvyklí, se nezmění! Pořád si pojedete na pohodové vlně, jak tomu bylo doposud. Jediný rozdíl bude v tom, že vy sami budete cítit, že chcete mnohem víc. Nejenom že víc zvládnete, ale také vás budou napadat věci, na které byste doposud nepřišli. Všechno vám bude připadat snazší a zábavnější. Pro rok 2019 je důležité, abyste se naučili říkat ne, pokud se po vás chce něco, na co se necítíte nebo co se vám nelíbí.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohniváci, vaší dominantou roku 2019 je úspěch k lepšímu společenskému postavení. Vše si ale musíte tvrdě zasloužit. Nemějte obavy, Jupiter vás bude podporovat v cestě za štěstím. K lásce přistupujete intenzivně a vášnivě. Neradi chodíte kolem horké kaše, jste přímí a nehodláte něco skrývat. Nejmilostnějším obdobím je pro vás v tomto roce duben a květen, respektive jeho první polovina. Nebudete mít nouzi o romantiku, žhavý sex a krásné večery s lahodnou lahví vína či exotickou večeří. Nový rok ve vás vyvolá zvýšenou touhu po profesním rozmachu a kariérním postupu. Pozor však na nezdravou nafoukanost a váš pocit vlastní důležitosti. Pokud se budete řídit zdravým rozumem, dočkáte se naopak řady příležitostí.

Šťastný měsíc: 1. polovina července

Nepříznivý měsíc: červen, říjen

Temná stránka osobnosti podle znamení! Jak se s ní poprat?

Temná stránka osobnosti podle znamení! Jak se s ní poprat?

Světlá a temná stránka naší osobnosti z nás dělá to, kým jsme, a určuje naši povahu i to, jak budeme žít naše životy. Proto je důležité pochopit, přijmout i využít naši temnou stránku bez pocitu, že ji musíme popřít či ignorovat.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, máte velkou šanci proměnit své sny ve skutečnost. Vaším úkolem tohoto roku je umět se včas chopit příležitosti. Originálně proměníte svou image, oživíte partnerský vztah a najdete nový smysl života. V únoru se vám otevře brána do ráje slastných romantických pastiček. U svého protějšku žádáte stabilitu, věrnost, láskyplnost a eleganci – přežijí jen ti nejsilnější. Rok 2019 bude po profesní stránce nadprůměrný. Očekávejte zasloužené uznání a zvýšení příjmu. Velmi naplňujícím atributem se pro vás v tomto roce stávají aktivity spojené se stavbami. Pro mnohé se jeví aktuální postavit si dům svých snů. Neobyčejně vám prospívá pohyb a cvičení. Je vhodné se věnovat sportům, jako je tenis, volejbal, jízda na kole nebo například horolezectví.

Šťastný měsíc: březen, září

Nepříznivý měsíc: srpen, prosinec

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Díky vaší píli a přesvědčení dokážete zdolat kdejakou zkoušku či překážku. Blížencův příznivec Uran vás bude inspirovat k cestování. Super období je v tomto směru konec léta, ale co se týče zimních radovánek, nelze opomenout ani prosinec. Mezi vaše hlavní fetiše patří okouzlení všeho, co stojí na druhém břehu – hned s příchodem jara je vám maximálně přáno! Můžete očekávat příjemná překvapeníčka a originální navazování známostí. Z hlediska profese máte v období roku 2019 nalajnovány určité zkoušky. Pokoušíte se o spolupráci s novým zahraničním obchodním partnerem. Aplaus, bohužel, nezaznamenávají krátkodobé investice. V tomto roce máte sklon ke zvýšené únavě organismu a mimo to ještě navíc oslabení imunitního systému.

Šťastný měsíc: říjen

Nepříznivý měsíc: duben, září

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tento rok bude pro vás chuťovka. Na scéně jsou nové šance a plnící se sny, ale vaším úkolem je rozeznat realitu. Začátkem ledna se začne projevovat touha a vášeň. Přitahuje vás zakázané ovoce, které chutná nejlépe. Ale intenzivní Štír pro vás není. V dubnu a květnu se můžete setkat s protějškem svých snů. Co se týče manželství, je v tomto roce zapotřebí kompromis a neustálá komunikace. Nesoutěžte o autoritu. Vaše usilovná práce začíná být po čase právem obdivována a vaši nadřízení zjišťují, že jste v mnohých věcech nepostradatelní. Máte tendenci se nezdravě zabývat některými věcmi, které vám vadí a důsledkem toho se ocitáte v napětí, což má nepříznivý vliv na váš zdravotní stav. Zdravý způsob života a fresh strava jsou zde alfou a omegou stejně tak jako dostatečný spánek a zákaz stresu.

Šťastný měsíc: srpen, září

Nepříznivý měsíc: leden, listopad