Rok 2019 je s napětím očekáván. Zapomeňte na věci, které se staly včera, a soustřeďte se na budoucnost. Snažte se být odhodlanější než kdykoliv jindy, rok 2019 přináší mnoho zajímavých příslibů.

Dělejte věci tak, jak uznáte za vhodné, a ignorujte ty, kteří se vám vysmívají nebo mají jedovaté poznámky. Jak se vám bude během roku dařit, kterou oblast je třeba rozvíjet, na co se zaměřit a naopak, kterou oblast je třeba potlačit? Hvězdy vám prozradí, jestli v daném roce změníte práci, partnera nebo jestli je vhodná svatba či velká investice. Připravte se s předstihem na rok 2019! Rok 2019 přináší všem znamením zvěrokruhu příliv nové, svěží energie, na kterou jsme už dlouho všichni čekali.

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Pro svůj dobrý vnitřní pocit potřebujete komunikaci s ostatními.

Doporučené články Číst více

Nemusíte se ničeho obávat. Tempo, na které jste byli doposud zvyklí, se nezmění! Pořád si pojedete na pohodové vlně, jak tomu bylo doposud. Jediný rozdíl bude v tom, že vy sami budete cítit, že chcete mnohem víc. Nejenom že víc zvládnete, ale také vás budou napadat věci, na které byste doposud nepřišli. Všechno vám bude připadat snazší a zábavnější. Pro rok 2019 je důležité, abyste se naučili říkat ne, pokud se po vás chce něco, na co se necítíte nebo co se vám nelíbí.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohniváci, vaší dominantou roku 2019 je úspěch k lepšímu společenskému postavení. Vše si ale musíte tvrdě zasloužit. Nemějte obavy, Jupiter vás bude podporovat v cestě za štěstím. K lásce přistupujete intenzivně a vášnivě. Neradi chodíte kolem horké kaše, jste přímí a nehodláte něco skrývat. Nejmilostnějším obdobím je pro vás v tomto roce duben a květen, respektive jeho první polovina. Nebudete mít nouzi o romantiku, žhavý sex a krásné večery s lahodnou lahví vína či exotickou večeří. Nový rok ve vás vyvolá zvýšenou touhu po profesním rozmachu a kariérním postupu. Pozor však na nezdravou nafoukanost a váš pocit vlastní důležitosti. Pokud se budete řídit zdravým rozumem, dočkáte se naopak řady příležitostí.

Šťastný měsíc: 1. polovina července

Nepříznivý měsíc: červen, říjen

Nemoci podle zvěrokruhu: jaká jsou znamení pacienti?

Nemoci podle zvěrokruhu: jaká jsou znamení pacienti?

Každé znamení zvěrokruhu se v případě nemoci chová trochu jinak, co platí právě pro vás nebo vaše nejbližší?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, máte velkou šanci proměnit své sny ve skutečnost. Vaším úkolem tohoto roku je umět se včas chopit příležitosti. Originálně proměníte svou image, oživíte partnerský vztah a najdete nový smysl života. V únoru se vám otevře brána do ráje slastných romantických pastiček. U svého protějšku žádáte stabilitu, věrnost, láskyplnost a eleganci – přežijí jen ti nejsilnější. Rok 2019 bude po profesní stránce nadprůměrný. Očekávejte zasloužené uznání a zvýšení příjmu. Velmi naplňujícím atributem se pro vás v tomto roce stávají aktivity spojené se stavbami. Pro mnohé se jeví aktuální postavit si dům svých snů. Neobyčejně vám prospívá pohyb a cvičení. Je vhodné se věnovat sportům, jako je tenis, volejbal, jízda na kole nebo například horolezectví.

Šťastný měsíc: březen, září

Nepříznivý měsíc: srpen, prosinec

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Díky vaší píli a přesvědčení dokážete zdolat kdejakou zkoušku či překážku. Blížencův příznivec Uran vás bude inspirovat k cestování. Super období je v tomto směru konec léta, ale co se týče zimních radovánek, nelze opomenout ani prosinec. Mezi vaše hlavní fetiše patří okouzlení všeho, co stojí na druhém břehu – hned s příchodem jara je vám maximálně přáno! Můžete očekávat příjemná překvapeníčka a originální navazování známostí. Z hlediska profese máte v období roku 2019 nalajnovány určité zkoušky. Pokoušíte se o spolupráci s novým zahraničním obchodním partnerem. Aplaus, bohužel, nezaznamenávají krátkodobé investice. V tomto roce máte sklon ke zvýšené únavě organismu a mimo to ještě navíc oslabení imunitního systému.

Šťastný měsíc: říjen

Nepříznivý měsíc: duben, září

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tento rok bude pro vás chuťovka. Na scéně jsou nové šance a plnící se sny, ale vaším úkolem je rozeznat realitu. Začátkem ledna se začne projevovat touha a vášeň. Přitahuje vás zakázané ovoce, které chutná nejlépe. Ale intenzivní Štír pro vás není. V dubnu a květnu se můžete setkat s protějškem svých snů. Co se týče manželství, je v tomto roce zapotřebí kompromis a neustálá komunikace. Nesoutěžte o autoritu. Vaše usilovná práce začíná být po čase právem obdivována a vaši nadřízení zjišťují, že jste v mnohých věcech nepostradatelní. Máte tendenci se nezdravě zabývat některými věcmi, které vám vadí a důsledkem toho se ocitáte v napětí, což má nepříznivý vliv na váš zdravotní stav. Zdravý způsob života a fresh strava jsou zde alfou a omegou stejně tak jako dostatečný spánek a zákaz stresu.

Šťastný měsíc: srpen, září

Nepříznivý měsíc: leden, listopad