Baran

Horoskop na zítra

Práce, práce a zase jen práce. Není s vámi trošku nuda? Uspořádejte dnes večeři jen pro dva, i kdyby jste na ni měli pozvat strýčka nebo tetičku. Večer přeje romantice a také spiritismu. Nemusíte tomu sice věřit, ale pokud nemáte pro strach uděláno, tak si večer pořádně zavřete okna. I když - pro duchy okna ani dveře zamčené na deset západů nejsou přece žádnou překážkou…..

Býk

Horoskop na zítra

Dobré zprávy nechodí samy. Jen ať je jich houšť. Nejbližší týdny vám narostou další nožičky a budete nejspíš pobíhat a zařizovat jako zajíc. Nejvíce se to týká Býků narozených v dubnu, ti už stejně od počátku dubna jen stále pobíhají. Na na mnohé se nyní usměje láska a čekají je milostné nebo přátelské schůzky. Zaplaví vás telefonáty, emaily i SMS-ky, tak z toho neohluchněte!

LETNÍ HOROSKOP LÁSKY: Raci spálí mosty, Blíženci se zamilují až po uši

LETNÍ HOROSKOP LÁSKY: Raci spálí mosty, Blíženci se zamilují až po uši

Horké počasí také přeje novým známostem, vzrušujícím radovánkám a alkoholovému opojení. Chcete vědět, jaké bude vaše léto? V těchto letních měsících zažijete magický milostný ohňostroj! Chcete vědět, zdali se zamilujete, nebo naopak zklamete? Hvězdy mají

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Na vlnách internetu budete dnes s každým kamarád. Hvězdy přejí hlavně seznamování, ale nedělejte si velké iluze. Skončí to dříve než začne. Pár jisker a je po plameni a popel zítra vítr rozfouká. Vsaďte dnes raději na realitu. Co vám kdo naslibuje nebo za koho se kdo vydává, má stejnou váhu jako včerejší noviny. Ale ta kolegyně, ze sousedního oddělení, co na vás pomrkává, je zatraceně živá!

Rak

Horoskop na zítra

Můžete mít dobrý odhad ve finančních záležitostech. Přesto buďte opatrní, vždyť nějaká chybička se snadno vloudí. Nemůžete ani náhodou do svých kalkulací zakomponovat všechny nepředvídatelné události, protože ty neví ani samotný pánbůh. Držte se raději osvědčeného dvakrát měř a jednou řež, ať nepřijdete o své poslední kalhoty. Tak teplé zase toto jaro není!