#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Chovejte se racionálně a rozumně. Pokud udržíte svou představivost v mezích, určitě se zvětší stav vašeho konta. Jen se nepokoušejte získat názor expertů, sami se musíte rozhodnout, co dále dělat. Vzroste úroveň agresivity a vznětlivost, později více štědrosti.

 

Planety a znamení – jak nás ovlivňují?

Planety a znamení – jak nás ovlivňují?

Jaké planety spojují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Myslíte, že k vám patří vášnivý Mars, tvůrčí Uran, spravedlivý Saturn, šťastný Jupiter, vrtkavý Měsíc anebo ohnivé Slunce? Podívejte se, jak to s vámi vypadá!

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Motáte se v kruhu spletitých záležitostí, a jste přeplněni pochybnostmi. Nejhorší je to, že se v podstatě nemáte koho poradit a budete se muset sami potýkat s protivenstvím osudu. Budete se muset silně vzpružit. Vzroste agresivita a vznětlivost, později bude více štědrosti.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Vrhnete se dnes do víru nových povinností s takovým nadšením, až to může zaskočit vaše nadřízené. Vy ale velmi dobře víte, co činíte. Čím dříve skončíte, tím dříve budete mít čas pro sebe, a po pravdě řečeno, o to dnes jde. Roste agresivita a vznětlivost, později bude více štědrosti.