Střelec

Horoskop na zítra

Konstelace nepodporují ani sbližování lidí, ani rozchody, vaše nespokojenost a náladovost vám bude bránit v dorozumění. Nepřehánějte své výkony, ať se kolegové nezačnou obávat, že příliš zvedáte laťku. Je nebezpečné jakékoli přetěžování a činění riskantních předsevzetí.

Kozoroh

Horoskop na zítra

Budete mít zásluhu na vytvoření přátelské a pohodové atmosféry v práci. Nadřízení uznají vaše zásluhy o prosperitu firmy. Dbejte, ať získáte i finanční ocenění svých zásluh. Je nebezpečné se přetěžovat a činit riskantní předsevzetí.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (21-05-2019)

Vodnář

Horoskop na zítra

Jste velmi inspirativní a máte radost z práce, která se daří tak, až sklízíte pochvalu. Jednání na úřadech proběhnou podle vašeho přání, stejně tak se bude dařit studentům u zkoušek. Je nebezpečné se nadměrně přetěžovat a činit riskantní předsevzetí.

Ryby

Horoskop na zítra

Takových dnů by mělo být víc. Malé překážky hbitě přeskočíte, jako by ani nebyly. V práci bude dělná a milá nálada. Tu může trochu zkalit onemocnění vrodině. Zkouška dopadne dobře. Je nebezpečné se pracovně přetěžovat a činit riskantní předsevzetí.