Baran

Horoskop na zítra

Zdánlivě náročný pracovní úkol zvládnete bleskově a s přehledem. Posuzujte ale svoje možnosti střízlivě a nenechte se strhnout k nedomyšleným fanfaronským projektům. Využijte šanci jít si zaplavat nebo zahrát tenis, příjemně se rozptýlíte. Je nebezpečné jakékoliv přetěžování a riskantní předsevzetí.

Býk

Horoskop na zítra

Nejen na pracovišti, ale i v rodině se objeví problémy. Nesnažte se je řešit násilím, zalarmujte všechnu svoji tolerantnost. Pokud se rozhodnete pro boj, můžete přijít o všechno. Jsou nebezpečná veškerá přetěžování i riskantní předsevzetí.

Denní partnerské horoskopy lásky  (25-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky (25-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnešek se ukazuje od rána jako problematický a náročný. Nedokážete se dobře vypořádat se zadanými pracovními úkoly, budete volit nevhodná slova. Kroťte svou neústupnost a sobeckost. Nebezpečné je jakékoliv přetěžování a činění riskantních předsevzetí.

Rak

Horoskop na zítra

Pracovat se vám bude krásně, potkáte nové lidi, se kterými se snadno shodnete. Dnes si můžete dovolit oponovat šéfovi v názoru na řešení pracovních úkolů, vaše novátorské řešení přinese kladné výsledky. Nebezpečné je se přetěžovat i činit příliš riskantní předsevzetí.