Baran

Horoskop na zítra

Někdo v okolí vás chce využívat. Nepleťte si na sebe bič přílišnou ochotou. Víc potřebuje vaši pomoc starší příbuzný, který si ani netroufá vás o ni požádat. Pro vaše zdraví je důležitý pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu. Vzrůstající agresivita moc nepřeje diplomatickým rozhovorům.

 

Býk

Horoskop na zítra

Pokud si plánujete nějakou delší cestu, teď je ideální čas pro její zahájení. Pouze si všechno dobře rozplánujte a sbalte si přiměřeně včas, abyste na něco důležitého nezapomněli. Vzrůstající agresivita moc nepřeje diplomatickým rozhovorům.

 

Týdenní horoskop: Kolem Lvů, Střelců i Vodnářů krouží peníze

Týdenní horoskop: Kolem Lvů, Střelců i Vodnářů krouží peníze

Ať již vědomě, či úplnou náhodou si s přispěním trigonu Pluta se Sluncem hned zkraje týdne ověříte...

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Ani dnes neskončí přízeň šéfů. A co je ještě hezčí, nebude vám nikdo závidět. U kolegů naopak získáte větší autoritu. Doma by to bylo horší, pokud byste se ze zaměstnání nedostavili včas. Vzrůstající agresivita moc nepřeje diplomatickým rozhovorům.

 

Rak

Horoskop na zítra

Možná jste ztratili veškerou naději, ale je to jen subjektivní pocit,který se brzy vytratí. Je třeba v sobě najít dostatek sil k uchování optimismu, i když vám vůbec nebude do smíchu. Nikoho nežádejte o pomoc, sáhněte do svých rezerv. Vzrůstající agresivita moc nepřeje diplomatickým rozhovorům.