Baran

Horoskop na zítra

Nečekají vás žádné problémy, ani hádky, a přesto nebudete spokojeni. Asi vás zatěžuje něco, o čem druzí nic netuší. Může ve vás dozrávat důležité rozhodnutí, ale možná trápí něco zcela iracionálního. Pobavte se s dětmi, věnujte se filantropii, poslechněte si hudbu nebo poezii.

 

Býk

Horoskop na zítra

V současnosti se vyhněte lidem, kteří by vás mohli nějakým způsobem oklamat. Velmi dobře víte, kdo pro vás představuje ohrožení. Problém ale můžete mítv tom, udržetsi správnou distanci od té osoby. Pobavte se s dětmi, věnujte se filantropii, poslechněte si hudbu nebo poezii.

 

Tyto kombinace znamení zvěrokruhu tvoří nejpevnější vztahy. Patříte mezi ně také?

Tyto kombinace znamení zvěrokruhu tvoří nejpevnější vztahy. Patříte mezi ně také?

Začátek ve vztahu představuje většinou ten nejkrásnější čas, kteří spolu dva zamilovaní lidé prožívají. Poznávání se, vzájemná přitažlivost a chuť trávit veškerý čas společně je přesně to, co v prvních dnech, zda měsících prožívá většina zamilovaných párů

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nejlepší by pro vás bylo zavřít se mezi čtyři stěny, vymluvit se na indispozici a úřední jednání přenechat kolegům, kteří jsou v lepší formě, než vy. V soukromí sehraje hlavní roli taktika, kterou zvolíte. Pobavte se s dětmi, věnujte se filantropii, poslechněte si hudbu nebo poezii.