#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Možná se dnes vrátíte hodně pozdě domů, a to nikoliv v nejlepší kondici. Možná by stálo za to na to upozornit rodinu předem, aby si o vás nedělali zbytečné starosti. Jeden telefonát by jim ušetřil hodně starostí. Den přeje výjezdům a kontaktům, dává šanci na vylepšení materiální situace.

 

Býk

Horoskop na zítra

V zaměstnání budete muset veřejně vystoupit a obhajovat své názory. Není to sice záležitost, při níž se cítíte nejlíp, ale obavy mít nemusíte. Trocha rozhodnosti upevní vaši autoritu. Den přeje výjezdům a kontaktům, dává šanci na vylepšení materiální situace.

 

Velký horoskop lásky 2020: 3 znamení najdou partnera na přelomu jara a léta

Velký horoskop lásky 2020: 3 znamení najdou partnera na přelomu jara a léta

Nemůžete stále potkat toho pravého? Možná jen nebyla ta správná chvíle. Nebo vám naopak nefunguje stávající vztah? Zůstat v něm, či se rozejít? A jak poznat toho pravého a zjistit, zda vás má opravdu rád, nebo si jen hraje? Tady je velký horoskop lásky pr

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

První dojem, kterým na vás zapůsobil nový známý, klame. Neposuzujte charakter podle vzhledu. Klidně se vydejte na cesty - uspějete. Partner vás možná bude testovat, kam až může zajít se svými požadavky. Buďte vlídní, mějte pochopení, ale dříví na sobě štípat nenechte. Den přeje výjezdům a kontaktům, dává šanci na vylepšení materiální situace.