Baran

Horoskop na zítra

Dnes byste se měli postarat o někoho slabého - snad dítě nebo zvířátko. Budete muset projevit hodně trpělivosti a porozumění, zejména, pokud nemáte zkušenosti v činnosti tohoto typu. Toto lze získat časem. Bude dnes přáno důležitým předsevzetím a iniciativám.

 

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Jste-li na dnešek předvoláni k soudu, na finanční nebo pracovní úřad, nebudete s výsledkem spokojeni. Zato obchodní jednání může dopadnout podle vašeho přání. Při společných nákupech a přátelském posezení při kávě ožijete. Bude dnes přáno důležitým předsevzetím a iniciativám.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Den má pozitivní ladění. Toužíte po osobě druhého pohlaví a máte chuť ke změně. Budete úspěšní v obchodním jednání, při prodeji a nákupu starožitností, při zkouškách a ve studiu. Bude dnes přáno důležitým předsevzetím a iniciativám.