Baran

Horoskop na zítra

Dnes byste se měli postarat o někoho slabého - snad dítě nebo zvířátko. Budete muset projevit hodně trpělivosti a porozumění, zejména, pokud nemáte zkušenosti v činnosti tohoto typu. Toto lze získat časem. Bude dnes přáno důležitým předsevzetím a iniciativám.

 

Jste optimista, nebo pesimista? Raci se vzdávají předem, Lvi věří v dobrý konec

Jste optimista, nebo pesimista? Raci se vzdávají předem, Lvi věří v dobrý konec

Jak se díváte na život? Pozitivně a spíše vidíte všechno optimisticky? Nebo patříte k těm, kteří všechno vidí černě? Nebo jste něco mezi a patříte k životním realistům? Horoskop vám napoví, k jakému typu náležíte. Možná budete překvapeni.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Jste-li na dnešek předvoláni k soudu, na finanční nebo pracovní úřad, nebudete s výsledkem spokojeni. Zato obchodní jednání může dopadnout podle vašeho přání. Při společných nákupech a přátelském posezení při kávě ožijete. Bude dnes přáno důležitým předsevzetím a iniciativám.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Den má pozitivní ladění. Toužíte po osobě druhého pohlaví a máte chuť ke změně. Budete úspěšní v obchodním jednání, při prodeji a nákupu starožitností, při zkouškách a ve studiu. Bude dnes přáno důležitým předsevzetím a iniciativám.