Baran

Horoskop na zítra

Budete mít dneska pocit, že na vás v zaměstnání všechno padá. Vezměte si dovolenou nebo utečte z práce trochu dřív. Večer zapomenete na všechny starosti a budete myslet jen a jen na lásku. Lze dokončovat dříve započaté projekty.

 

VELKÝ ŘÍJNOVÝ HOROSKOP JE TU: Lev přijde o peníze, Beran spadne do deprese

VELKÝ ŘÍJNOVÝ HOROSKOP JE TU: Lev přijde o peníze, Beran spadne do deprese

Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí! Celý podzim se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nepřiznávejte se k tomu, jak mnoho víte. Raději si některé informace nechte pro sebe. Budete jimi moci v budoucnu zaskočit své odpůrce. Teď jen tiše seďte - tak to bude nejlepší. Lze dokončovat dříve započaté projekty.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes budete moci napravit to, co jste pokazili, pokud se soustředíte dostatečně na úkol, který právě řešíte. Dokonce si můžete koupit los nebo vyplnit sportku. Po takové námaze si jděte odpočinout mezi přátele nebo tam, kde vám bývá dobře. Lze dokončovat dříve započaté projekty.

 

Rak

Horoskop na zítra

Možná zaznamenáte změnu v citové oblasti a to ve svůj neprospěch. Často se necháte ukolébat konejšivými sliby osob, na kterých vám záleží , a tak přehlédnete jejich taktiku. Důvěřujte, ale prověřujte - hlavně žákovské knížky dítek. Lze dokončovat dříve započaté projekty.