Baran

Horoskop na zítra

Možná se cítíte osamoceni a všemi zapomenuti - ale je tomu tak doopravdy? To, že nejbližší pro vás zrovna nemají čas, ještě o ničem nesvědčí. Ctěte povinnosti, ke kterým jste se zavázali. Užitečný den, ale není dobré spěchat se zahajováním nových věcí.

Býk

Horoskop na zítra

Na drobné zlomyslnosti odpovídáte opravdovým krupobitím úderů. Nepřeháníte to? Tímto způsobem si zcela zbytečně naděláte nepřátele. Lidé totiž nezapomínají a neodpouštějí tak lehce, jak si myslíte. Užitečný den, ale není dobré spěchat se zahajováním nových věcí.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 01-04-2021 - Bohyně lásky bdí nad všemi zamilovanými i nad těmi, kteří touží aspoň po flirtu...

Blíženci

Horoskop na zítra

Zřejmě jste se vůči partnerovi chovali moc suše, takže se nemůžete divit, že se cítil zraněn a odstrčen. Bude nutné se odhodlat k omluvě, a to v nějaké promyšlené formě. Moc dlouho s tím neotálejte. Užitečný den, ale není dobré spěchat se zahajováním nových věcí.

Rak

Horoskop na zítra

Obraťte nyní svou detailní pozornost k tomu, co dělají vaši podřízení, protože ne všechny úkoly, které jim byly přiděleny, jsou správně realizovány. Musíte postupovat mnohem rozhodněji, a v případě jakýchkoli pochybností intervenovat mocí své autority. Užitečný den, ale není dobré spěchat se zahajováním nových věcí.