Baran

Horoskop na zítra

Záříte jako mediální hvězda! I když to patrně nebude v hollywodském filmu, možná dokonce ani v hlavním pořadu na Nově nebo ČT1, stejně se o vás bude šuškat napravo nalevo. Těžko říct, jestli vás kolegové chválí nebo pomlouvají, nicméně to stejně vyvolá obdivné pohledy. Vždyť i většina pomluv je motivována závistí, protože touží páchat stejné hříchy jako vy, jenom na to nemají dost odvahy. Tak si to parádně užijte!

Býk

Horoskop na zítra

Venuše vás láká k nákupům. Nebudeme přímo říkat, že jsou to zbytečnosti, ale rozhodně se budete poohlížet po tom, co si nemůžete dovolit. Ať už se jedná o luxusní oblečení, šperky nebo nábytek, vše co je příjemné a pohodlné, vám totiž našeptává: vem si mě. Největší radost z nákupů budou mít ženy narozené na konci Býka, i když budou muset sáhnout hlouběji do peněženky, než původně myslely.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (09-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (09-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Připravte si dnešní den ve znamení laskomin: snídani až do postele, dobrý oběd o několika chodech nebo pozvěte svůj protějšek do lepší restaurace. Tam se nemusíte namáhat s vařením a jste svým pánem. Blíženci narození na konci znamení se měli poohlédnout po nových modelech letní sezony. Váš šatník potřebuje obměnit a dnes najdete opravdu to, co vám sluší. Budete muset sice sáhnout hlouběji do peněženky, ale uděláte tolik parády, že se vám to bohatě vrátí.

Rak

Horoskop na zítra

Čeká vás radost od rána až do večera a v noci dvojnásobná. Luna vám přeje lásku i něhu. Po západu Slunce je můžete dokonce vidět na obloze, jak na vás v bledém světle Měsíce bude spoře oděná Venuše jako Večernice mávat z oblohy. Co pod jejím vlivem provedete, to už je na vás, ale raději to nikomu neříkejte, protože co se týče dam, je radno zachovávat tajemství a platí to i pro planety.