Baran

Horoskop na zítra

Ne všichni lidé, kteří se tváří přátelsky, to s vámi myslí dobře. Buďte obezřetní, někdo čeká na vaši chybu. Den rozhodně není příznivý pro navazování nových známostí a už vůbec ne milostných. Spojte příjemné s užitečným, pozvěte obchodního společníka na oběd. Diplomatické kontakty mohou být efektivní, dají se vyřešit i velmi těžce řešitelné věci.

Býk

Horoskop na zítra

Věnujte se dnes zejména těm, kteří jsou zcela závislí na vaší péči, tedy malým dětem, zvířatům. Bez problémů můžete cestovat nebo jít na společné návštěvy. Vyjdete -li si s dětmi do přírody, určitě vám to poskytne více uspokojení, než nerozumná konzumace alkoholu. Diplomatické kontakty budou efektivní a můžete při nich vyřešit záležitosti jinak těžko řešitelné.

Šperky podle znamení: jaké kameny a kovy se k vám hodí?

Šperky podle znamení: jaké kameny a kovy se k vám hodí?

Řiďte se podle znamení horoskopu, které vám napoví, jaký kousek je ten pravý právě pro vás.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Promyslete své podnikatelské plány, možná objevíte mezery. Ohlédnete -li se za neznámou osobou, neohlédnete se zbytečně. Vyhněte se ale zábavám s větším počtem hostů. Za volant raději nesedejte. Diplomatické kontakty budou efektivní, můžete při nich vyřešit i věci jinak těžko řešitelné.

Rak

Horoskop na zítra

Získáváte dobré renomé u starších osob, což vám významně prospěje v kariéře. Nedělejte si žádné výčitky a využijte příležitosti. Můžete očekávat pozvání do zajímavé společnosti. Vezměte sebou partnera - předejdete tím podezírání i žárlivým scénám. Diplomatické kontakty budou efektivní a můžete při nich vyřešit i věci jinak těžko řešitelné.