Baran

Horoskop na zítra

Dnes nezapřete, že jste Berani. Půjdete nejspíš hlavou proti zdi a jak už to tak bývá, asi si natlučete. Uvědomte si, že tvrdými slovy a výhrůžkami nic nedosáhnete. Ani "pravda do očí" nemusí být tou nejlepší metodou. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.

Býk

Horoskop na zítra

Chovejte se dnes mimořádně slušně. Jakékoli extravagance,třeba i v oblečení a způsobu jednání jsou velmi nevhodné. Budete se totiž setkávat s výjimečně konzervativními lidmi, kteří jsou tak zvaně zásadoví v názorech. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.

Horoskop Kdy potkáte svou spřízněnou duši? Hvězdy to vědí! Býk zrcadlí svoji vášeň s Rybou

Blíženci

Horoskop na zítra

Od rána buďte v práci opatrní při jednání s nadřízenými nebo s obchodními partnery. Jste totiž podráždění a začínáte se hůře kontrolovat. Také s vaší soustředěností to není nejlepší a mohli byste se stát soustem policistů při placení pokut. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.

Rak

Horoskop na zítra

Dnes by se dalo říci, že budete mít více štěstí, než rozumu. Musíte se však povznést nad všechny současné nesrovnalosti - jak v zaměstnání, tak i doma. Nebudete-li si jisti nepřehlednou situací, raději mlčte a nezaujímejte stanovisko za každou cenu. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.