Baran

Horoskop na zítra

Dnes nezapřete, že jste Berani. Půjdete nejspíš hlavou proti zdi a jak už to tak bývá, asi si natlučete. Uvědomte si, že tvrdými slovy a výhrůžkami nic nedosáhnete. Ani "pravda do očí" nemusí být tou nejlepší metodou. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.

Býk

Horoskop na zítra

Chovejte se dnes mimořádně slušně. Jakékoli extravagance,třeba i v oblečení a způsobu jednání jsou velmi nevhodné. Budete se totiž setkávat s výjimečně konzervativními lidmi, kteří jsou tak zvaně zásadoví v názorech. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.

Horoskop na dnešní den - Pátek (25-10-2019) - Těžká fyzická práce by se vám dnes nevyplatila.

Horoskop na dnešní den - Pátek (25-10-2019) - Těžká fyzická práce by se vám dnes nevyplatila.

Raději odpočívejte, sejděte ses přáteli, věnujte odpoledne partnerovi nebo pozvěte příbuzné na kávu. Dovíte se spoustu nových rodinných historek, které vám pomohou řešit váš vztah.S chutí budete rozšiřovat své myšlenkové horizonty, najdete si čas na svůj

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Od rána buďte v práci opatrní při jednání s nadřízenými nebo s obchodními partnery. Jste totiž podráždění a začínáte se hůře kontrolovat. Také s vaší soustředěností to není nejlepší a mohli byste se stát soustem policistů při placení pokut. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.

Rak

Horoskop na zítra

Dnes by se dalo říci, že budete mít více štěstí, než rozumu. Musíte se však povznést nad všechny současné nesrovnalosti - jak v zaměstnání, tak i doma. Nebudete-li si jisti nepřehlednou situací, raději mlčte a nezaujímejte stanovisko za každou cenu. V záležitostech důležitých rozhodnutí se objeví těžkosti.