Baran

Horoskop na zítra

Asi se dostanete do časové tísně. Vaši snahu o dokončení některých záležitostí budou patrně narušovat děti a partner. Ten s vámi bude chtít v nejméně vhodné chvíli dělat dlouhodobé plány. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Býk

Horoskop na zítra

Dnes můžete začít realizovat něco, co jste si už dlouho přáli. V žádném směru vás to nezklame, přesto, že vaše očekávání byla obrovská. Jestli vytrváte vesvém tempu, brzy budete moci přejít do následující etapy. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl ujištěný o tom, že ho partner miluje. V tom pak někdy dochází ke konfliktům a rozporům. Co můžete čekat od svého partnera podle znamení, ve kterém se narodil?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Přijde-li k vám někdo z blízkého okolí se "zaručeně pravou" informací o vašich blízkých, vyslechněte ho, ale sami držte jazyk za zuby. Pusu otevírejte ledake zpěvu. Nikomu tím neublížíte a naopak si posílíte plíce. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Rak

Horoskop na zítra

V zaměstnání nebo v podnikání máte velkou šanci, ale bude záležet na vaší schopnosti využít situaci a vytrvat. Nevěřte falešným kamarádům a dejte si pozor na člověka, který vás už jednou zklamal. Nezapomněli jste na něčí výročí? Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.