Baran

Horoskop na zítra

Asi se dostanete do časové tísně. Vaši snahu o dokončení některých záležitostí budou patrně narušovat děti a partner. Ten s vámi bude chtít v nejméně vhodné chvíli dělat dlouhodobé plány. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Býk

Horoskop na zítra

Dnes můžete začít realizovat něco, co jste si už dlouho přáli. V žádném směru vás to nezklame, přesto, že vaše očekávání byla obrovská. Jestli vytrváte vesvém tempu, brzy budete moci přejít do následující etapy. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Co na vás podle horoskopu postrádají vaši ex nejvíce?

Co na vás podle horoskopu postrádají vaši ex nejvíce?

Když opadne oblak šílenství, každý určitě dokáže jmenovat minimálně jednu věc, která mu na jeho ex chybí. A tohle chybí těm nešťastníkům, co se rozešli s vámi.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Přijde-li k vám někdo z blízkého okolí se "zaručeně pravou" informací o vašich blízkých, vyslechněte ho, ale sami držte jazyk za zuby. Pusu otevírejte ledake zpěvu. Nikomu tím neublížíte a naopak si posílíte plíce. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Rak

Horoskop na zítra

V zaměstnání nebo v podnikání máte velkou šanci, ale bude záležet na vaší schopnosti využít situaci a vytrvat. Nevěřte falešným kamarádům a dejte si pozor na člověka, který vás už jednou zklamal. Nezapomněli jste na něčí výročí? Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.