Baran

Horoskop na zítra

Asi se dostanete do časové tísně. Vaši snahu o dokončení některých záležitostí budou patrně narušovat děti a partner. Ten s vámi bude chtít v nejméně vhodné chvíli dělat dlouhodobé plány. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Býk

Horoskop na zítra

Dnes můžete začít realizovat něco, co jste si už dlouho přáli. V žádném směru vás to nezklame, přesto, že vaše očekávání byla obrovská. Jestli vytrváte vesvém tempu, brzy budete moci přejít do následující etapy. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Dokážete vidět do budoucnosti? Tahle znamení mají sklony k prorockým snům!

Dokážete vidět do budoucnosti? Tahle znamení mají sklony k prorockým snům!

Ve snech z našeho podvědomí vyplouvají na povrch naše touhy i strachy, můžeme v nich ale prý také opustit své tělo, nebo dokonce věštit budoucnost. Stačí jen otevřít svou mysl.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Přijde-li k vám někdo z blízkého okolí se "zaručeně pravou" informací o vašich blízkých, vyslechněte ho, ale sami držte jazyk za zuby. Pusu otevírejte ledake zpěvu. Nikomu tím neublížíte a naopak si posílíte plíce. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

 

Rak

Horoskop na zítra

V zaměstnání nebo v podnikání máte velkou šanci, ale bude záležet na vaší schopnosti využít situaci a vytrvat. Nevěřte falešným kamarádům a dejte si pozor na člověka, který vás už jednou zklamal. Nezapomněli jste na něčí výročí? Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.