Baran

Horoskop na zítra

Vaši dnešní energii a vitalitu by vám mohl leckdo závidět. Snad si uděláte čas i na pomoc kolegovi nebo příteli. Rozladit by vás mohl jedině partner tím,že si na vás nespravedlivě vylije svůj vztek. Objeví se touha po dobrodružství a zajímavé práci.

 

Horoskop na příští týden: Hadi, už bude líp, Kozy, přestaňte se stresovat

Horoskop na příští týden: Hadi, už bude líp, Kozy, přestaňte se stresovat

Jak zvládnete poslední předvánoční týden? Na co si dát pozor, abyste se vyvarovali zbytečných problémů a naopak si závěr adventu užili? Podívejte se na svou předpověď podle čínského horoskopu na týden od 17. do 23. prosince.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Proč se snažíte druhým namluvit, že si nedokáží s aktuální situací poradit tak dobře, jako vy? I kdyby to byla pravda, není přece nutné všude a všem to vytrubovat. Takt a diskrétnost jsou cenné přednosti - nezbavujte se jich. Objeví se touha po dobrodružství a zajímavé práci.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

V práci nebudete mít žádné problémy a dobrou náladu kolegů nic nenaruší, pokud ji sami nepokazíte pomlouváním a kritizováním nepřítomných. Chovejte se umírněně i doma a tolerujte nedostatky svých bližních. Objeví se touha po dobrodružství a zajímavé práci.