Baran

Horoskop na zítra

Konečně se vám podaří přesvědčit své spolupracovníky, aby souhlasili s realizací vámi nabízeného scénáře událostí. Prospěje to opravdu všem. Upevníte spolupráci s obchodními partnery. S ohledem na nízký energetický potenciál se nedoporučuje těžká fyzická práce.

 

Tchyně podle horoskopu: Pannám se nezavděčíte, Štírky jsou manipulátorky!

Tchyně podle horoskopu: Pannám se nezavděčíte, Štírky jsou manipulátorky!

Zrovna se vrháte do nového vztahu či snad rovnou do manželství a zajímalo by vás, co můžete od své nové tchyně čekat? Případně chcete matku partnera či partnerky poznat z trochu jiného úhlu, než je obvyklé? Podívejte se, co vám na ni prozradí její znamení

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Tento den přeje zejména zahrádkářům a zemědělcům. Předjarní práce jim půjdou neuvěřitelně rychle. Hluboký přátelský vztah se může proměnit na lásku. Je dobré se soustředit na záležitosti ducha a nitra. Těžká práce se s ohledem na nízký energetický potenciál nedoporučuje.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes dokážete uklidnit znesvářené kolegy a uklidnit závistivé kolegyně. Kdybyste ale chtěli přimět šéfa ke zvýšení platu, v tom byste neuspěli. Máte naději na úspěch v lásce i v podnikání. S ohledem na nízký energetický potenciál se nedoporučuje těžká fyzická práce.