Baran

Horoskop na zítra

Konečně se vám podaří přesvědčit své spolupracovníky, aby souhlasili s realizací vámi nabízeného scénáře událostí. Prospěje to opravdu všem. Upevníte spolupráci s obchodními partnery. S ohledem na nízký energetický potenciál se nedoporučuje těžká fyzická práce.

 

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Pokud máte pocit, že vás zmáhá stres a zmocňuje se vás úzkost, zkuste s tím něco udělat. Někdy stačí rozpoznat spouštěče a hned vám bude líp. Pomoc hledejte ve zvěrokruhu, každé sluneční znamení totiž stresuje něco jiného!

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Tento den přeje zejména zahrádkářům a zemědělcům. Předjarní práce jim půjdou neuvěřitelně rychle. Hluboký přátelský vztah se může proměnit na lásku. Je dobré se soustředit na záležitosti ducha a nitra. Těžká práce se s ohledem na nízký energetický potenciál nedoporučuje.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes dokážete uklidnit znesvářené kolegy a uklidnit závistivé kolegyně. Kdybyste ale chtěli přimět šéfa ke zvýšení platu, v tom byste neuspěli. Máte naději na úspěch v lásce i v podnikání. S ohledem na nízký energetický potenciál se nedoporučuje těžká fyzická práce.