Baran

Horoskop na zítra

"Co je v domě, není pro mě" - to si dnes budou muset říkat Berani, kteří se zakoukají do svého kolegy v zaměstnání. Láska na pracovišti by přinesla jen potíže. Řešením by mohla být změna zaměstnání, která by zrovna dnes byla velmi úspěšná. Dostaví se příliv duchovních sil. Na mnohé věci začnete nahlížet novým způsobem.

 

Býk

Horoskop na zítra

Budete dnes všechno zkracovat na nezbytné minimum a přitom odmítat dělat cokoli nad normu. Dejte si ale pozor, abyste to s tím minimalismem nepřehnali, protože výsledný efekt by pro vás nebyl dobrý. Dostaví se příliv duchovních sil. Na mnohé věci začnete hledět nově.

 

Měsíční horoskop lásky na říjen 2019

Měsíční horoskop lásky na říjen 2019 "Na nepozornost opačného pohlaví se v říjnu nebudete stěžovat"

Čeká vás měsíc plný vášně, nebo se naopak v lásce stáhnete trochu do ústraní, kde budete vyčkávat na tu pravou životní lásku? Zjistěte, co si pro vás hvězdy připravily a poznejte svoji budoucnost!

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Očekávejte seznámení s osobami obou pohlaví. Mohou to být noví kolegové v práci, ale také sousedé nebo obchodní partneři. Potřebujete přijít na jiné myšlenky, a to můžete očekávat právě od nich. Večer věnujte partnerovi, ať se necítí odstrčený. Dostaví se příliv duchovních sil. Na mnohé věci začnete hledět nově.