Baran

Horoskop na zítra

Nemýli byste na sebe nakládat víc, než vydržíte - zejména psychicky. V podráždění byste totiž mohli udělat rozhodnutí, kterých byste později litovali. Večer si nejlépe odpočinete o samotě s dobrou knihou. Dostaví se dvouznačné situace, které vás mohou dezorientovat.

 

 Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu

Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu

Nalezení kompatibility vyžaduje dost času a taky odhodlání, zkuste tedy využít moudrosti astrologie, možná vám to usnadní práci...

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Dnes asi doslova vyždímete svou peněženku, ale žádný strach, nákup bude stát za to. Pokud vás už někdo z přátel pozve na Silvestra, nechte si víkend na rozmyšlenou. V manželství můžete být podrobeni kritice. Dostaví se dvouznačné situace, které vás mohou dezorientovat.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Hlavu budete mít plnou nápadů, ale vaše nadšení může zchladit ztráta dokladů nebo peněženky. Očekávejte nepříjemnosti na cestách. V zaměstnání se vztahy s kolegy zhorší. Manželská disharmonie bude mít negativní dopad na psychiku. Dostaví se dvouznačné situace, které vás mohou dezorientovat.

 

Rak

Horoskop na zítra

Raději se nepouštějte do ničeho nového. Dobře míněná akce by mohla mít opačný účinek. Nedejte se zlákat telefonickým pozváním na schůzku. Nepříjemný den brání vyhovět partnerovým požadavkům. Na služební cestě se bude dařit. Dostaví se dvouznačné situace, které vás mohou dezorientovat.