Baran

Horoskop na zítra

Odhodíte dnes veškeré konvence a začnete jednat neobyčejně přirozeně a spontánně. Na vašem pracovišti z toho může být svěží závan nového trendu, který v nejbližší době ovládne chování vašich partnerů. Obnovte kontakty a věnujte se organizaci práce a činnosti úředního charakteru.
 

Lev potřebuje partnera, kterým by se mohl chlubit. Jaké je toto znamení?

Lev potřebuje partnera, kterým by se mohl chlubit. Jaké je toto znamení?

Lev nikdy neumí přiznat chybu. Nebývá nevěrný, muži ve znamení Lva rádi šéfují, ženy Lvice ani nemusí být krásné, ale chovají se tak, že je všichni berou jako dokonalé. Jaké je ideální povolání pro Lva, jak si povede v lásce, v práci, jaké jsou jeho slabi

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Odložte služební cestu, zkoušky a jednání o financích. Naštěstí vám vaše okolí bude případné přehmaty tolerovat. Vhodná je preventivní návštěva zubaře či gynekologa. V partnerství se dnes nesnažte dominovat. Obnovte kontakty, věnujte se organizaci práce a činnosti úředního charakteru.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Můžete mít úspěch ve finančních transakcích. Není vhodný den pro studium. Lze čekat konflikty s mladšími kolegy - vyřiďte s přehledem a bez velkého rozčilování. Budete roztržití, proto vyřizujte jen neodkladné věci. Obnovte kontakty, věnujte se organizaci práce a činnosti úředního charakteru.