#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Necháte si dnes pro sebe ty nejlepší kusy a ostatním zůstanou jen zbytky, které vás nezajímají. Tohle poněkud samolibé chování vám hodně zvedne náladu. Konečně jste vy ti nejdůležitější. V průběhu dne nastanou pozitivní změny, ochota těžce pracovat a pomoci druhým.

 

Býk

Horoskop na zítra

Vy se dnes věnujte jen tomu nejdůležitějšímu, a zbytek nechte spolupracovníkům. Víte přece, že se velmi dobře vypořádají s úkoly, jimiž jsou pověřeni, obzvlášť, když budou vhodně motivováni dobrým slovem. V průběhu dne nastanou pozitivní změny, ochota těžce pracovat a pomoci druhým.

 

PROSINCOVÝ HOROSKOP: Střelcovi přijde do života nová žena, Rak se zblázní z Vánoc

PROSINCOVÝ HOROSKOP: Střelcovi přijde do života nová žena, Rak se zblázní z Vánoc

Konec roku je tu a s ním i měsíc nejen Vánoc, ale také stresu. Zpětný chod Merkuru si pro všechna znamení zvěrokruhu přichystal pořádnou smršť, kdy bude váznout především komunikace. Jak bude vypadat vypadat vánoční čas roku 2018?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nepostupujte nyní proti přijatým normám a zvyklostem. Trocha konformizmu by vám teď hodně ulehčila život, obzvlášť, kdybyste své jednání dokázali sehrát s postupem jiných. Na inovace ještě přijde čas. V průběhu dne nastanou pozitivní změny, ochota těžce pracovat a pomoci druhým.