Lev

Horoskop na zítra

Dostaví se zlepšení zdraví a příliv sil u dlouhodobě nemocných. Bude se dařit společná práce. Návštěva může odpoledne napomoci duševní pohodě i harmoniiv rodině. Projevte trpělivost. Můžete rozvinout svou představivost,vzroste síla ducha a vytrvalost.

 

Panna

Horoskop na zítra

Čekejte projevy přízně osob opačného pohlaví. Pokud na pracovišti propukne zčistajasna krize, nepropadejte panice a rozčarování. Vše se zvládne a vysvětlí. Hlavní je mít čisté svědomí - a to nejen v zaměstnání. Můžete rozvinout představivost, vzroste síla ducha a vytrvalost.

 

Uznávaný astrolog odkryl karty. Toto jsou osudové roky pro každé znamení zvěrokruhu.

Uznávaný astrolog odkryl karty. Toto jsou osudové roky pro každé znamení zvěrokruhu.

Pavel Globa patří mezi uznávané ruské astrology a sám uvedl, že jeho předpovědi mají až 85% úspěšnost! Do podvědomí lidí se dostal díky svým vědeckým knihám a vizím v 90. letech. Nyní sestavil horoskop, v němž uvádí u každého znamení nevýznamnější roky.

Doporučené články Číst více

Váhy

Horoskop na zítra

Od rána budete ve víru událostí, byť jen drobných. Občas ale i osudových. Ničeho se nebojte, budete se uprostřed všeho vzruchu cítit jako ryba ve vodě. Lze řešit dlouho odkládané problémy, ale neměli byste se přepínat. Můžete rozvinout představivost, vzroste síla ducha a vytrvalost.

 

Štír

Horoskop na zítra

Svou důvěřivostí se můžete snadno dostat do spárů podvodníků. Proto se nejprve poraďte s obchodním společníkem a s rodinou, než učiníte jakékoliv rozhodnutí. Mladší kolegové vám nepomohou. Zabojujte za pravdu. Zvláštní originální nápady se mohou stát jediným řešením zapeklitého problému. Rozviňte představivost,využijte vzrůstu vytrvalosti.