Baran

Horoskop na zítra

Budete se dnes cítit hodně unaveni. Večer, až tento pocit dosáhne vrcholu, udělejte si malou pauzu, nebo ještě lépe, už si pro dnešek dejte se vším pokoj. Vždyť část věcí můžete dokončit zítra. Dnes lze zvítězit nad něčí rivalitou. Výjezdy a nové známosti se vydaří.

 

Lháři podle znamení: Berani nelžou, Štír využívá lež jako zbraň

Lháři podle znamení: Berani nelžou, Štír využívá lež jako zbraň

Která znamení ráda zalžou, a pro která je lež tabu? Lhát můžeme z mnoha důvodů a někdy je ani nepovažujeme za zavrženíhodné, ale je to opravdu tak?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Máte výbornou kondici a malichernosti vás nevyvedou z míry. Můžete dostat výhodnou nabídku na změnu místa, ale než kývnete, dobře vše promyslete a prověřte. V soukromí budete vyrovnaní a velkorysí. Nemocní pocítí zlepšení. Dnes lze zvítězit nad něčí rivalitou. Výjezdy a nové známosti se vydaří.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

S úspěchem se ponoříte do složitých obchodních a finančních jednání. Jste na dobré cestě k získání výhodných úvěrů. Situace v rodině se vylepšuje, nedorozumění se vyjasnila, dohlédněte na potomky - ti potřebují vaši pomoc. Dnes lze zvítězit nad něčí rivalitou. Výjezdy a nové známosti se vydaří.