Baran

Horoskop na zítra

V osobních vztazích by se vám mělo vše dařit, ale v obchodních jednáních byste měli být opatrní přes veškerou vitalitu, kterou oplýváte. Smlouvy raději neuzavírejte a dodavatele i odběratele si předem důkladně prověřte. Jestli vás trápí rýma či podobný neduh, je na ústupu. Den přeje společenským kontaktům.

Býk

Horoskop na zítra

Starší členové domácnosti si zaslouží vaši pozornost. Jejich vděčnost vám bude tou nejlepší odměnou. Mužům může omládnout duše vydařenou milostnou avantýrou. Pro ženy je příhodná doba k návštěvě nějaké zkrášlující instituce, kosmetiky. Den přeje společenským kontaktům.

Jak se vyhnout hádkám podle hvězd

Jak se vyhnout hádkám podle hvězd

Co vás zaručeně naštve? Na co si dávat pozor a vyhnout se krizovým situacím podle zvěrokruhu? Mrkněte a budete chytřejší...

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Věnujte se tomu, co nevyžaduje velké soustředění, jinak byste totiž mohli leccos pokazit. Dělejte si pauzy, cvičte, ale bez přepínání. Kupte si vitamíny, nešetřete na sobě. Snažte se potlačovat nestálost a touhu po změně. Den přeje společenským kontaktům.

Rak

Horoskop na zítra

Uvažujete-li o prodeji nemovitosti či auta, svěřte se do péče odborníků. Jinak vám totiž hrozí, že naletíte nepoctivému kupci. Zbytečně byste přišli o peníze, které dokážete uplatnit jinde. To, po čem jste dlouho toužili, vám splní rodiče nebo partner. Den přeje společenským kontaktům.